2733
2734

سلام

کیا تو بارداریشون مکمل لیدی میل مصرف کردن؟ 

همزمان با مصرف لیدی میل مکمل‌های مولتی ویتامین و آهن هم مصرف میکردن؟

چقدر تو وزن گیری جنین تاثیر داشته

خدا جونم شکرت که بچه سالم بهم دادی

من ماهای اخر مصرف کردم ...پریناتال و اهن خارجی هم میخوردم...دو سه هفته اخر دکتر زینک و ویتامین eهم نوشت ولی دخترم ای یو جی ار دنیا اومد با وزن ۲۴۵۰...ولی بعدا سریع وزن گرف و خودشو به بچه های دیگه رسوند اصلا و ابدا درگیر وزن نباش از تک تک روزاش لذت ببر که دیگه تکرار نمیشخ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مصرف کردم

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2731

باید مولتی هاتم مصرف کنی اگه اضافه وزن نداری...فکرکنم موثرباشه من هیه بسته گرفتم نصفشو خوردم..خودبچم قبلشم وزنش خوب بود ولی من چون میخاسم بالاتر بره که سزارین بشم خوردم

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
من ماهای اخر مصرف کردم ...پریناتال و اهن خارجی هم میخوردم...دو سه هفته اخر دکتر زینک و ویتامین eهم ن ...

آخه لیدی میل خودش مکمل‌های مولتی ویتامین هم داره

میخوام بدونم کنارش مولتی ویتامین و آهن هم مصرف کنم یا نه

باید مولتی هاتم مصرف کنی اگه اضافه وزن نداری...فکرکنم موثرباشه من هیه بسته گرفتم نصفشو خوردم..خودبچم ...

یعنی زیاد نمیشه

میترسم مولتی ویتامین یا آهن زیاد مصرف کنم برای بچه خوب نباشه 

آخه لیدی میل خودش مکمل و آهن داره

2738
یعنی زیاد نمیشه میترسم مولتی ویتامین یا آهن زیاد مصرف کنم برای بچه خوب نباشه  آخه لیدی میل خو ...

نمیدونم چی بگم ازدکتر زنگ بزن بپرس

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
بچتون حساسیت نگرفته

به چی ؟

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت