2737
2734
عنوان

مسکن ملی

669 بازدید | 19 پست

بچه‌ها ما مسکن ملی ثبت نام کردیم همه ی کاراشو کردیم بعد بهمون گفتن باید 300میلیون شما بدین 400میلیون هم قسط بانکیشه که ماهی سه یه چهار میشه واقعا شرایطش خیلی سخت شده به شما چی گفتن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
عجب ادم هایی هستنا  ما ثبت نام کردیم ولی چیزی نگفتن خوب ما اگه بخواهیم هفتصد هزینه کنیم میریم ...

آره به خدا ما اصفهان هستیم بعد تو بهارستان خارج اصفهان مسکن ملی ثبت نام کردیم اولش بهمون گفته بودن 40میلیون پیش میگیرن بعد 400وام داره ماهی سه ولی الان کلن تغییر کرد واقعا اگه داشتیم که با همین پول میرفتیم میخریدیم

والا اینو مردم اینو خودشون بلد نبوددن

تازه پول بدیم سه چهارسال دیگه بهمون بدن هییییع خدااا دلم میسوزه افغانی ها ک اینجور دارن جولان میدن ب سفارت ایران حمله کردن چند سال ما میزبان بودیم روسرمون گذاشتیمشون ازاونورم عراقی ها ب مرز شلمچه حمله کردن کدوم کشورمونده برامون ک توش سرمایه گذاری کنیم

آره به خدا ما اصفهان هستیم بعد تو بهارستان خارج اصفهان مسکن ملی ثبت نام کردیم اولش بهمون گفته بودن 4 ...

بهارستان ک اصن خارج از اصفهانه  یعنی طرف محل کارش اصفهان باشه باید کلی راه بکوبه تابیاد خخخ خنده داره بخدا

من بمیرم ثبت نمیکنم با اینکه کرایه نشین هستم مال کرمانشاه رو دیدیم دیگه کاغذی تا یه زلزله زد همه ریخت خودشم بیرون شهر میدن تو شهر ما یه جایی میدن سرکوه که سگ نمیره نزدیک کوه اونجا پر قاچاقچی مواد فروش درجا آدم رو می کشن 

2706