2737
2734
عنوان

هاشور ابرو

208 بازدید | 11 پست

خانمها من اسفند ابروهامو هاشور زدم بعدش پشیمون شدم دیگه برا ترمیم نرفتم میخوام ببینم کی پاک میشه؟اصلا پاک میشه ؟کمرنگ میشه؟چجوریه؟؟

میگن ترمیم نری پاک میشه درسته؟؟

بستگی به جنس پوستت داره،ترمیم نری کمرنگ میشه

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ای بابا دلم خوش بودا. حالا بزارم ‌کمرنگ بشه بعد برم ریمو بهتر نیست؟ میگم تعدا جلسات کمتر بشه ...

چ‌فرقی داره آخه خواهر ،هزینش یکیه ولی چونکه ترمیم ‌‌‌‌‌‌نرفتی زیاد طول نمیکشه و هزینشم زیاد نمیشه

چ‌فرقی داره آخه خواهر ،هزینش یکیه ولی چونکه ترمیم ‌‌‌‌‌‌نرفتی زیاد طول نمیکشه و هزینشم زیاد نمیشه

نمیدونم والا تاحالا نه خودم نه اطرافیانم ازینکارا نکردیم تجربه ندارم میگم کمرنگ باشه شاید جلسه کمتری ببره چمیدونم والا  

2740
ای بابا دلم خوش بودا. حالا بزارم ‌کمرنگ بشه بعد برم ریمو بهتر نیست؟ میگم تعدا جلسات کمتر بشه ...

تازه زدین شاید چون پررنکه خوشتون نمیاد رنگش کم تر میشه اونجوری که نمیمونه

🧡🧡🧡گروه نارنجی وزن اولیه و فعلی۷۸ شروع ۱۹فروردین هدف ۶۳ 

برو یه جای خوب میکرو تلفیقی کن منم از قبل هاشور داشتم سالن مریم حمزه ای انجام دادم عالی شده

https://maryamhamzei.com/ 

این آدرس سایتشون داخلش همه اطلاعات مربوط به شعبه ها (آدرس , شماره تماس , نمونه کارای پیگمنترای هر شعبه , هزینه خدمات و....) موجود
این پیج اینستاشون 

من قبل از اینکه برم سالن با کارشناسشون تماس گرفتم میخواستم وقت بگیرم.از قبل هاشور کمرنگ داشتم رو ابروهام ولی نمیدونستم باید چیکار کنم که کارشناسشون خیلی خوب منو راهنمایی کردن و گفتن میتونم تلفیقی انجام بدم و منم تلفیقی زدم و کاملا راضیم

به نظر من ک کار پیگمنتراشون حرف نداره ، خیلی اصولی و دقیق طراحی میکنن و کاملا قرینه انجام میدن‌. اصلا کار غیرطبیعی انجام نمیدن و نتیجه اش میشه یه کار فوق العاده زیبا و طبیعی روی صورتمون