2733
2771

تو ی ساختمون زندگی میکنیم .شوهرم فعلا راضیه بریم ولی میترسم خانوادش منصرفش کنن.چون با پدرشوهرم شریکی میسازیم همش میگن برادر شوهرم بره اونجا و ما بمونیم .چیکار کنم نکنه شوهرم پشیمون بشه  کسی تجربه داره 

خداجونم فقط تورو دارم خودت هوامو داشته باش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین پدر شوهر و مادر شوهر طلاهم باشن صلاح نیست سریع جمع کنین برین

فعلا آماده نیست .خیلی آماده بشه میترسم شوهرم پشیمون بشه

حتی یک کوچولو هم کوتاه نمیایی .به شوهرتم از الآن گوشزد کن و ذوق و شوق نشون بده بگو وااای باورم نمیشه قراره بریم خونه جدیدمون ‌و ...خیلی دوست دارم رنگ دیوارش این( رنگ مورد علاقه ت) باش..خلاصه همش از خونه جدیدتون حرف بزن .

زیاده روی هم نکنیا😅

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤    عمه و خاله شدم حالا وقتشه مامان بشم..پروفم آرزومه🥲                                     💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
ب شوهرت بگو بریم اگه خوب نبود برمیگردیم رفتن همان و ماندن همان 😀😀 بگو میخوام طعم مستقل شدنو ه ...

خیلی دارم رو مخش کار میکنم .به پدر مادرش خیلی وابستس اونام به این وابستن ب کوچیکه وابسته نیستن شانس ندارم ک

حتی یک کوچولو هم کوتاه نمیایی .به شوهرتم از الآن گوشزد کن و ذوق و شوق نشون بده بگو وااای باورم نمیشه ...

خخ اتفاقا یسره دارم میگم اینارو. ولی میترسم مادرش منصرفش کنه 🙁

چرا برادرشوهرتون بره خونه جدید نصفش که برای شماست ,شما برید اونجا ,برادرشوهرتون بیان پیش پدرشوهر ماد ...

به شوهرمن وابستن .اون زبونش تلخه ولی شوهرمن بیچارس .ولی کوتاه نمیام دلم میخاد مستقل بشم

2706