2733
2739
عنوان

خانمای باردار لطفا بیان

86 بازدید | 15 پست

سلام به همتون

گفتم یه تایپک بزنم با هم حرف بزنیم

درمورد مشکلاتمون، سختیایی که توی این دوران میکشیم و... باهم حرف بزنیم شاید مشکل من شبیه مال بقیم باشه یا یکیمون راه حلی واسش داشته باشه اینجوری راحت‌تر باهاش کنار میایم

خدا جونم شکرت که بچه سالم بهم دادی

اول از خودم شروع کنم 

من هفته 32 بارداریمه

وقتی غذا میخورم تپش قلبم میره بالا حدود 2 ماهه اینجوری شدم

شما چطور 

موقع غذا خوردن اذیت نمیشین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ویار دارم  همش تو دهنم آب جم میشه احساس میکنم گرسنه ام  بعد هی میخورم حالم بهم میخوره ...

آره اولاش اینجوریه تاحدود 4 ماهگی ممکنه طول بکشه

منم اولاش حالت تهوع زیاد داشتم ولی بالا نمیاوردم میگفتم کاش می‌آوردم بالا راحت میشدم

2731
من الان هفت هفته است شب و روزم یکی شده بی اشتهایی و تهوع و بالا اوردن هیچی تو معده ام نمیمونه از غذا ...

سعی کن کم کم چیز میز بخوری

چیزای خمیری و نرم مثل کیک،سالاد الویه، قسمتای نرم نون یا کلوچه و اینا خوب نیستن 

کراکر، بيسکوئيت و اینا یا نون ترد وقتی حس میکنی حالت تهوع داری یا تو شکمت آب جمع شده بخور 

معده خالی بمونه حالت تهوع بیشتر میشه

2738
سعی کن کم کم چیز میز بخوری چیزای خمیری و نرم مثل کیک،سالاد الویه، قسمتای نرم نون یا کلوچه و اینا خو ...

نمیتونم اصلا هیچی بخورم الان سه روزه خیچی نخوردم به جز یه ایوان ابی ک با داروهام میخورم

۴کیلو وزن کم کردم

معمار و طراح داخلی
نمیتونم اصلا هیچی بخورم الان سه روزه خیچی نخوردم به جز یه ایوان ابی ک با داروهام میخورم ۴کیلو وزن ک ...

خیلی بده

من خوندم معده خالی بمونه بدتره و حالت تهوعا بیشتر میشه تازه گرسنگی برای بچه خوب نیست

ببین میتونی بيسکوئيتی چیزی بخوری

خیلی بده من خوندم معده خالی بمونه بدتره و حالت تهوعا بیشتر میشه تازه گرسنگی برای بچه خوب نیست ببین ...

یکی دوتا بیسکویت میخورم بعد از یه ربع اونم بالا میارم

خیلی دارم اذیت میشم

معمار و طراح داخلی
یکی دوتا بیسکویت میخورم بعد از یه ربع اونم بالا میارم خیلی دارم اذیت میشم

خیلی بده

حالا من دکترم آمپول مولتی ویتامین بهم داد گفت هفته ای یبار بزنم

اونو میزدم یکم بهتر میشدم 

رفتی دکتر بهش بگو بهت بده ببین بهتر میشی