2737
2734
عنوان

شغل پولساز برای خانم

123 بازدید | 17 پست

سلام خانوما ناخن کاری درآمد زا تره یا کاشت مژه 

هزینه یادگیری هر کدوم چقدره؟

استقلال مالی برای من واجبه 

من درسم میخونم ولی چشمم آب نمیخوره از درس درآمدی بیاذ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو سه ماه تابستون یاد میگیرمش

اره بابا

تو یک ماه آموزش میبینی جفتشو تموم میشن

تو سر سه ماه ب درآمدم میرسی حتی

کار ندارن 

از هر کدوم چهارتا کلیپ ببینی کاملا یاد میگیری کلاسشم بری سر یک ماه فول میشی

2738

عزیزم من خودم کلی درس خوندم برای دبیری اما الان خیلی شرایط کاری بدی دارم 

من‌خیلی تحقیق کردم در زمینه زیبایی 

کاشت ناخن و مژه تو اولویت های اخرت باشه چون برای هر مشتری تو باید ۱ ساعت و خورده ای وقت بزاری کلی هزینه مواد کلی ظریف کاری اما در اخر هزینه بین ۱۴۰ تا ۳۰۰گیرت میاد اما لاین رنگ و لایت و کراتین مو و میکرو ابرو جز پول ساز ترین هاست چون هر ۱ مشتری همون تایم رو  میزاری ولی به جاش نفری ۱ میلیون به بالا میگیری مثلا کراتین الان حدودا ۲میلیون به بالا  میکرو ۱میلیون به بالا رنگ و لایتم که نگم برات 

چه خوب بعد باید برم تو آرایشگاه کار کنم 

اره برو ب تمام ارایشگاهای اطراف خونتون بشپار شماره بده تبلیغ کن بگو برای کاشت مشتری داشتین ب من بگین

یا مراکز ناخون و مژه هم هستن اختصاصی اونجاهم میتونی بری

من خیلیارو دیدم تو دیوار تبلیغ میکنن تو خونه انجام میدن ک پورسانت ندن ب سالنا

خودت باید فعال باشی

عزیزم من خودم کلی درس خوندم برای دبیری اما الان خیلی شرایط کاری بدی دارم  من‌خیلی تحقیق کردم د ...

اخه دوستم کراتینه بلده ولی میگه سالی یکبار میان برای کراتین ولی ناخن و مژه هر ماه میان

اخه دوستم کراتینه بلده ولی میگه سالی یکبار میان برای کراتین ولی ناخن و مژه هر ماه میان

خب فقط ۱ مشتری که نداری کارت خوب باشه تعداد مشتریات رو میبری بالا بعد همون مشتریا برات معرفی میکنن 

بعد میتونی ۲ تا حرفه رو بلد بشی تو سالن مثلا اگه تو کراتین مشتریت تموم شد اون روز بری برای کاشت مژه 

مژه همه پسند نیست یسری خاص مشتری داره هزنیشم با ۴تومن سرش همه

ناخن طرفدار زیاد داره نیرو کارم زیاده دیگه باید کارت خوب باشه خوش زبون باشی مشتری رو نگهداری ۱۵تومنم هزینشه خودمم میخوام برم احتمالا

عزیزم من خودم کلی درس خوندم برای دبیری اما الان خیلی شرایط کاری بدی دارم  من‌خیلی تحقیق کردم د ...

در عوض یبار انجام میدی میره تا سال بعد اگر بازم بخواد انجام بده یا اصلا بیاد پیشت ولی اونا ماه ب ماه میان

2706