2752
2734

من کلا ۵,۶ ماه یه بار پریود میشم ،الان قصد بچه دار شدن دارم دکتر رفتم و  واسه تنبلی تخمدان از شب ۱۴ پری به مدت ۱۰ شب دوفاستون میخورم، الان دومین ماه مصرفم هست، فردای شبی که آخرین قرصم رو خوردم پریود شدم.  چطور  میشه که شب قرص خوردی ولی فرداش پریود میشی؟ کسی نمیتونه تحلیل کنه؟

چیزی که من می‌خوام بهت بگم بی ربط به سوالته

عزیزم برای بهبود تنبلی تخمدان علاوه بر درمان یه سری کار های دیگه هم باید انجام بدی تا زودتر نتیجه بگیری

من خودمم درگیرم و هر کس که اینجا ببینم این مشکل داره راهنماییش میکنم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

🌹🌹چند تا نکته راجب pco(تنبلی تخمدان) در راستای اصلاح سبک زندگی :

خواب قبل یازده شب به شدت رو سلامت هورمون ها و تخمدان تاثیر مثبت داره

مصرف روغن سالم، (کنجد ، زیتون) خیلی مهمه، روغن حیوانی هم باید کمتر مصرف بشه، و روغن های سرخ کردنی صنعتی کاملا حذف بشه

مصرف قند مصنوعی و مواد کارخونه ای حذف کامل، و قندهای طبیعی جایگزین (عسل، شیره ، خرما و میوه جات)

برای ریزش موها ماسک مو خونگی متناسب با نوع مو خیلی موثره

و در مورد وعده های غذایی هم ، حتما از سبزیجات قبل برنج یا نون استفاده کنید که قند خون یهو بالا نره، یعنی سعی کنین اول سبزیجات و پروتیین غذا رو بخورید چند تا لقمه اول، بعدش حالا از کربوهیدرات (برنج ، نون یا سیب زمینیو ...)هم بخورین

کنار میوه ها از ارده کنجد و مغزیجات استفاده کنین تا حد ممکن

استرس رو کنترل کنید

ورزش ورزش ورزش هرگز از دست ندید,البته ورزش مقاومتی به علاوه پیاده روی

ورزش تو روحیه ، اخلاق و درمان و پاکسازی بدنو.... همه اینا اثر مثبت داره

شبا قبل خواب تخمدانتون و شکم رو ماساژ بدین تو حالت دراز کشیده، اگه روغن سیاهدونه یا کنجد یا هر روغن که بهتون سازگاری داره میتونین با اون ماساژ بدین

...تو پریود روغن مالی شکم باعث افزایش خون ریزی میشه...پس تو پریود روغن نزنین

موقع پریود سعی کنین حمام نکنید تا جایی که براتون ممکنه

از شکم بند پشمی استفاده کنین تا تخمدانتون گرم بمونه

خودتون  رو دوست داشته باشید با عشق با خودتون حرف بزنین😍

niloofarpcossupport

این پیج هم عالیه

همین طور پیج سوگند چند تا هایلایت خوب راجع ب pco داره

haircare_sogand

شاد و سلامت باشید ♥️

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚
🌹🌹چند تا نکته راجب pco(تنبلی تخمدان) در راستای اصلاح سبک زندگی : خواب قبل یازده شب به شدت ر ...

سلام عزیزم خیلی لطف کردین که منو راهنمایی کردین واقعا ممنونم از محبتتون