2733
2734

وقتی بدنیا اومد فقط ۲۰ روز ساکت بود بعد اون تا همین تاریخ طول روز کلا باید باهاش بازی کنی و حرف بزنی وگرنه گریه و بیقراری میکنه کلیم دکتر و سونو بردیم سالمه فقط نفخ داشت تو سونو که گریپ میکسیچر میدم به گفته دکتر و شربت بی بی سد ولی فقط شبا میخوابه تا صبح ساعت ۷ من چه کنم طول روز گریه نکنه انقد شیر هم بزور میخوره کلی گریه لالایی اصلا بزهری رو زمین چنان گریه ای میکنه افتضاح هم من هم شوهرم بخدا هلاک شدیم تو این ۴ ماه یعنی واقعا بچه همه اینطوره

پرنسس مامانی (♡ماه مادر♡) مهنیا😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
دخترمنم همین بود کلا زندگی نداشتم البته برعکس بود ده صبح تا ده شب میخوابید  ده شب بیدار میشد ت ...

وای خداااا یعنی دختر منم امکان داره ۲ سال گریه و نق بزنه

کولیک گریه های مداوم همراه با جیغ طوری که بچه سیاه میشه  اسی بالا نمیاره؟ شاید رفلاکس داره

ن والا این دختر داییمو اونقد دکتر بردن تا آخر سر یه دکتر قدیمی گفته بود کولیک و تا 6 ماهگی خوب میشه، همونم شد 6 ماهش که شد خوب شد😁

بابام آسمونی شد خیلی دوسش داشتم و دارم و خواهم داشت اگه دوس داشتی براش فاتحه بخون دوست خوبم
وای خداااا یعنی دختر منم امکان داره ۲ سال گریه و نق بزنه

ان شالله که نه... اما کلا بچه داری سخته... باید یواش یواش عادتش بدی به چیزایی که میخای 

دخترم که روز میخوابیدمن سکوت میکردم.. کارامو یواش انجام میدادم تا بخوابه.. کلا زندگژم فلج بود 

تصمیم گرفتم تنظیمش کنم... یه روز که ساعت شیش صبح خوابید 8بیدارش کردم... و به مرور نذاشتم طهر بخوابه الان شب یازده میخوابه تا دوازده طهر فردا

دخترت هنوز کوچیکه پس عجله نکن... یه چیزایی رو خودت شروع کن. مثلا نزدیک اشپزخونه بخوابون رو تشکش یا کریر.. که ببینه شمارو... هر از چندگاهی هم لبخندی اشاره ای... بزار به این فاصله عادت کنه تا کارتو انجام بدی 

ان شالله که نه... اما کلا بچه داری سخته... باید یواش یواش عادتش بدی به چیزایی که میخای  دخترم ...

اها ممنون گلم اره گاهی از این کارا میکنم گاهی هم مثل امروز بهش پفک باز نشده داده بودم باهاش بازی میکرد نیم ساعت مشغول بود منم یکم خونه رو تمیز کردم کلا خیلی سخته نق زدناشون آدمو خسته میکنه 

اها ممنون گلم اره گاهی از این کارا میکنم گاهی هم مثل امروز بهش پفک باز نشده داده بودم باهاش بازی میک ...

درست میشه... خدا تن سالم بهتون بده ان شالله.. شادیا وموفقیتهاشو ببینی عزیزم