2737
2739

خیلی از داستانامو اینجا نوشتم 

۱/۵گذشت از جداییمون.

۱ساله که ازدواج کرده.

هنوز دلتنگش میشم.بحث پشیمانی اصلا نیست 

به کارهای اشتباه دوتامون فکر کردم.

میدونم هیچوقت نمیشد دوباره برگردیم 

و چه شبایی که خواب زندگیمون میبینم بعد صبح که بیدار میشم همه چی تموم شده 

دیشب داشتم فکر میکردم ۲/۵سال ک تنها می‌خوابم 

روانشناس دارم روانپزشک دارم 

و من هنوز نتونستم با کسی ارتباط بگیرم 

و من منتظر میمونم تا کسیو پیدا کنم که این حس هارو تجربه کنم.

گاهی اوقات باخودم میگم چجوری تونستم این همه تنهایی و غم و تحمل کنم 

روزات با چه کاری میگذره؟ 

تو خونه ای و بیکار و بی تحرک ؟ 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه هرروز صبح ک با ورزش شروع میکنم  و کارخودمو دارم

باز سعی کن یه چالش جدید به زندگیت اضافه کنی 

یه کاری که تو بچگی همیشه دوست داشتی بکنی ولی فرصتش پیش نیومده بود یا هر چیز دیگه ای

مجبوری اینقدر سرتو با کارای مفید و خوب گرم کنی که وقت فکر کردن به چیزایی که دیگه فایده ای نداره رو نداشته باشی 

با میخوام حالم خوب شه و نمیخوام بهش فکر کنم اوضات تغییر نمیکنه راهای مختلفو امتحان کن که تمام وقتت پر شه تمام ذهنت درگیر اونکارا شه

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
2740
باز سعی کن یه چالش جدید به زندگیت اضافه کنی  یه کاری که تو بچگی همیشه دوست داشتی بکنی ولی فرصت ...

میفهمم چی میگی 

من تقریبا صبح تا شبمو پرکردم.

تایم اضافه ندارم تقریبا 

دقیقا دارم کارایی انجام میدم که قبلاً دوست داشتم 

کلا لعنت به جدایی 

چه خوب چه بدش

بحث دوست داشتن نیست اصلا. اینکه ۶_۷سال باهم بودیم زندگی کردیم  یادآوری خاطرات آزار دهندس. نه ...

بهش فکر نکن اگه واقعا تو اون زندگی اذیت شدی باید خوشحال باشی که هرچه زودتر تمومش کردی همه ما این لیاقت رو داریم که بهتربن زندگی رو داشته باشیم