2733
2734
عنوان

شما این رابطه رو چطور میبیند

679 بازدید | 44 پست

شوهره‌ بیرون میگه میخنده و شاده

میره خونه لام تا کام با زنه حرف نمیزنه

وهمش تو خودشه یا سیگار میکشه یا میگه به زنش. بیا. فیلم ببینیم یا تو گوشیش 

زنه شاده میگه میخنده مرده یا گوش نمیده یا هی میزنه تو ذوقش ‌و ایراد میگیره

وقتی زنه ناراحته مرده برعکس هی میگه چرا ناراحتی بیا شاد باشیم و من خیلی دوست دارم‌ و تو زندگی منی. و از این حرفا

به نظرتون با این مرد میشه خوشبخت بود؟

مردا همه شون اینجورن؟

این چی میخواد از زندگی یکی میتونه حسشو. بگه؟

کسی سوال می‌کند به خاطر چه زنده ای🙂 و من برای زندگی تورا بهانه میکنم

برید مشاور

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗تو دل آدما دنبال خدا بگرد نه ظاهرشون😊کاربری دست سه نفره🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

درونگراست شاید نمیتونه احساساتشو خوب بروز بده

اگه با نظراتم مخالفی یا با بودنم تو این سایت جمع کن از ایران برو :)    تو نی نی سایت تونستم خیلی چیزا یاد بگیرم که تو روابط آیندم با آدمها میتونه بهم کمک بزرگی کنه طوری که جنس مخالف رو بتونم بهتر درک کنم
برید مشاور

نمیاد میگه ما هیچ مشکلی نداریم

من از زندگیم راضی ام‌ توام خوشی زده زیر دلت‌ کی انقد خوشبخته‌ که تو هستی

2740

نمیدونم آدمای اینجوری که ویژگیهاشو گفتین(اینجا آقا) چرا ازدواج میکنن دقیقا 

واقعا بعضیا با وجودشون گند میزنن به زندگی بقیه فقط

بابام آسمونی شد خیلی دوسش داشتم و دارم و خواهم داشت اگه دوس داشتی براش فاتحه بخون دوست خوبم
نمیاد میگه ما هیچ مشکلی نداریم من از زندگیم راضی ام‌ توام خوشی زده زیر دلت‌ کی انقد خوشبخته‌ که تو ...

خب براش توضیح بده مشکلت رو

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗تو دل آدما دنبال خدا بگرد نه ظاهرشون😊کاربری دست سه نفره🙃
شاید خرفای مشترکتون کمه سعی کن از نظرحرف زدن صمیمی تر شین

اصلا حرف مشترک ایشون با من نداره

من کلی حرف میزنم

از خاطرات نوزادی خودم و هفت پشتم تا روزای آخر زندگی الانم همه چیو حتی چند بار گفتم

ولی یک کلمه راجب اتفاقات روزمره حتی از ایشون مستقیم نمیشنوم‌ ولی برا دیگران تعریف میکنه یعنی تو شخصیتش. نیست که کم خرف باشه