2733
2739
عنوان

چت من و هووم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1333 بازدید | 95 پست

من و شوهرم هر دو فرهنگی و معلم بودیم.چندین سال پیش برای من مشکلی پیش اومد.بازنشسته شدم.شوهرم تمام حقوقم دستش بود حتی حقوق بازنشستگیم.باهاش خونه ساخت دارایی جمع کرد.ولی بخاطر مشکلم تعادلم رو از دست داده بودم نمیتوانستم راه برم.ار همسایه ها میشنیدم یه خبرایی هس.از طریق بچه هام  فهمیدیم زن داره

save weaks#stay clean

ازش شکایت کردم مهریه بگیرم.جنگ و اعصاب خوردی شد تو خونه.روم چاقو کشید تهدید میکرد.و همچنان به زن گرفتنش ادامه داد.منم با همون مهریه بساطم جمع کردم رفتم شیراز فیزیوتراپی.الان رو به بهبودم و با واکر راه میرم

save weaks#stay clean
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوتایی برین خواستگاری یکییی دیگه تازه؟ حالا مثلا راست ولی این حجم از دوس داشتن هوو و ریلکسی عجیییبه ...

دیگه انقد زن گرفته سرد شدم.الانم توی خونه جدا زندگی میکنم.فقط یه امضا رو برگه مونده که به زودی انجام میشه.دخترم پیش اون زندگی میکنه.بخاطر بچه هام مراعات کردم.

save weaks#stay clean
2731
اصلا اشتباه من بود که اینجا تاپیک زدم. داستان درازی داره.همه هم قاضی اینجا نشستن میگن دروغ میگی.

من الان به شما گفتم داری دروغ میگی؟؟؟ واقعا چنین حرفی زدم؟؟؟ من فقط گفتم حرفتون تو پیامها مبهمه و متوجه نشدم 

هر زمانی فالی گرفتم غم مخور آمد ولی، این امید واهی حافظ مرا بیچاره کرد!
دیگه انقد زن گرفته سرد شدم.الانم توی خونه جدا زندگی میکنم.فقط یه امضا رو برگه مونده که به زودی انجام ...

عزیزم چقدر داستانت غم انگیزه انشالله هرچه زودتر سلامتیت رو به دست بیاری و به آرامش برسی گلم متاسفانه بیشتر مردا بی وفان و به پای زنشون نمیمونن ولی ما خانما با تمام مشکلات آقایون کنار میایم

دم همتون گرم عاشقتونم نی نی سایتیا چرا انقد شما خوبین همیشه خوب بمونین نذارید مشکلات بدتون کنه