2752
2734
عنوان

بارداری

88 بازدید | 16 پست

سلام 

سندروم داون با عقب مانده ذهنی فرق داره؟؟برای ازمایش ژنتیکی اگه طرف عقب مانده ذهنی باشه بازم نیاز به ازمایش سل فری هست یا همون غربالگری مرحله دوم و انجام بدم؟ ؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

تو رو خدا پس نکن خودتو عین من تو چاه ننداز 

من سونو اولم عالی بود 

سونو دوم هم دیسک نداشتم بعد دکتر لامصبم گفت برای سنت سلفری بعد سلفری شد های ریسک الانم موندم تا جوال آمینو بیاد به غربالگری دوم اکتفا کن و الکی مثل من خودت استرس نده

..پیش خدا حوش بگذره پسر گلم مامان خیلی خیلی دوستت داره همیشه یادت بمونه..
هیچکدوم ننوشته اتفاقا ازمایشات و سونوهامم مشکلی نداشت ولی چون تو خانواده همسرم عقب مانده ذهنی داریم ...

اگه تو فامیلای درجه یک هست به نظرم یه آزمایش مطمئن بده

باز با دکترای دیگه مشورت کن 

هیچکدوم ننوشته اتفاقا ازمایشات و سونوهامم مشکلی نداشت ولی چون تو خانواده همسرم عقب مانده ذهنی داریم ...

پس اگر اینه یک راست برو سراغ آمینو 

سلفری فقط ریسک رو میگه ولی امینو دقیقه

بعدها پشیمون نمیشم خیلی استرسشو دارم

جواب بعدیت نوشتم عزیزم اگر تو اشناهاتون دارین برو 

آمینو هم بده چون سلفری باز فقط ریسک میگه نمیگه بچه این مشکل داره یا نه آمینو دقیقه

اگه تو فامیلای درجه یک هست به نظرم یه آزمایش مطمئن بده باز با دکترای دیگه مشورت کن 

دکتر خودم اول گف انجام بده بعد گف ن اگه سندروم داون نیس همون ازمایش مرحله دوم و انجام بده الان موندم چیکار کنم

غربالگری دوم هم خطا داره من اون خطا زد مجبور شدم آمینو بدم

جوابتون اومد عزیزم من تا آخر هفته باید صبر کنم و پ از استرسم 

2706