2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دادم بخدا اونم پس دادن الان جرات ندارم چیزی بدم  از گرسنگی گریه میکنن فقط

ای جونم😢😢 نمیدونم والا اگه میتونی ببر یه دکتر دیه

دکتری که خوب باشه

از چهارشنبه تا الان باید بهتر میشدن

میشه برای رسیدن به ارزوم و خواستم یه حمد مهمونم کنی؟😢
ویروس گوارشی جدیده  دارو انداسترون بده بعد یه ربع بهشون کمی نون پنیر بده‌.غذاهای سبک بده فقط ...

میدم بخدا هر دارویی بگی 

سوناپ چیه 

او آر اس نمیخورن  اونم پس داددن باز یکم خورده بودن 

عین تاپیک شما رو الان یکی دیگه زده بود میخواس باز ببره دکتر یکم فرنی درس کن ببین متونن تحمل کنن لامصب بد چیزیه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2740
عین تاپیک شما رو الان یکی دیگه زده بود میخواس باز ببره دکتر یکم فرنی درس کن ببین متونن تحمل کنن لامص ...

دکتر گفته شیر لبنیات ندید 

گیج شدم 

نون خالی رو هم پس دادن 

میدم بخدا هر دارویی بگی  سوناپ چیه  او آر اس نمیخورن  اونم پس داددن باز یکم خورد ...

نوشابه گاز دار سفید 

منم پسرم گرفت او آر اس نمیخورد دکتر گفت مثل او آر اس عمل میکنه فقط نباید ذره ای گاز داشته باشه وباید خنک باشه 

دکتر گفته شیر لبنیات ندید  گیج شدم  نون خالی رو هم پس دادن

بااب درس کن یا یکم سیب زمینی بپز نمک بزن شاید مزاجشون بهتر شد این دیگه چه دردیه 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
نوشابه گاز دار سفید  منم پسرم گرفت او آر اس نمیخورد دکتر گفت مثل او آر اس عمل میکنه فقط نباید ...

دقیقا اینم دیروز دادم ته فنجون دادم ولی اندازه ۵ بار پس داد زیاد 

بااب درس کن یا یکم سیب زمینی بپز نمک بزن شاید مزاجشون بهتر شد این دیگه چه دردیه 

نمیدونم بخدا 

آپز کردم کباب کردم 

جوجه کباب 

نون خالی 

کته بدون روغن 

بخدا نمیدونم دیگه چیکار کنم