2733
2734

با ی آقایی آشنا شدم
حدود یکماه هست که باهم حرف می‌زنیم مجازی
برای آشنای
دیروز برای اولین بار همدیگه رو دیدیم
تمام رفتارش رو زیر نظر داشتم
رفتارهایی که شاید خیلی برای بقیه مهم نباشه ولی خب من دقت کردم
 کاملا محترمانه بود
رفتیم ی مکان دیدنی
وقتی اومد ی شاخه گل گرفته بود. رفت بلیط رو گرفت و حرف زدیم بعد رفتیم ی کافه . بعدش اسنپ گرفتیم .
در ماشین رو برام باز کرد و خودش جلو نشست تا حس معذب بودن نکنم. از خیابون که رد میشدم هم اون جلوتر می‌رفت. وقتی وارد مغازه ای هم می‌شدیم اول به من می‌گفت بفرمایید و من میرفتم جلو‌.
قبل رفتن خونه هم من  سوپری یکم خرید
 نذاشت من حساب کنم همه رو خودش حساب کرد.
این از آنالیز رفتار هاش😂
قدش حدود ۲۰ سانت از من بلند تر هست و حدودا ۱۷۸ ۱۸۰ هست
هیکلش هم اوکی بود
شغلش هم مورد پسند من هست
چهره مردونه خوبی داره ولی معمولی هست
نه خیلی قشنگ نه خیلی زشت
این یکم منو مردد می‌کنه
عزیزانم شما بودین چه نظری داشتین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بخاطر چهره ش مرددی؟

عمل کنید عمل ؛ سپس آن را ناتمام نگذارید درتصمیمی که گرفته اید استقامت بورزید استقامت صبور باشید صبور پرهیزکاری پیشه کنید پرهیزکاری. قطعا برای شما پایانی است ﴿بهشت﴾ خود را به آن پایان برسانید. با انجام آنچه خداوند از حق خود بر شما واجب کرده و وظایفی که برای شما بیان داشته به خداوند روی آرید. من شاهد شمایم و در روز قیامت به نفع شما شهادت خواهم داد. نهج البلاغه حکمت 178
2738

تو جلسه اول نمیشه چیزی گفت 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

خب مورد خوبیه

اما زود اعتماد بکن به شناختت بذار زمان بگذره یکم

ای وای بر صبر بی صدای ما     ببخشید اگه حوصلم نمیشه اصلاح کنم اشتباهات تایپیمو. اگه سعی نداری به بقیه بگی اینی که من میگم (افکار رفتار و عقیده ) درسته ،بیا بغلم.❤
2706