2733
2734
عنوان

کلاهبرداری

| مشاهده متن کامل بحث + 3312 بازدید | 42 پست
چطوری شد

شوهرم خیلی اینکار و بلد بود یک ماهی بایکی اشنا شد گفت خیلی حرفه ای داره و راه و چاه نشونم میده یاروهم تحلیل هاش عالی  بود ادرس و لینک میداد میگفت این سهمو بخرید و فلان یهو در عرض ی ثانیه اکانتمونو هک کرد و پولمونو برد

الانم میرم اون ارزو نگاه میکنم ۱۰۰درصد سود کرده بدتر دیونه میشم پولمون جندبرابر میشد خیر نبینه

۸۰ میلیون بدهی بالا اوردیم

از ۳ بهمن ۹۶ عضوم😊 این سومین کاربریمه😃                             بزن باران هوا ابریست ، نفس بالا نمی آید.. بزن باران نوازش کن تن رنجور مردم را ..  زمین حال بدی دارد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا؟؟؟؟

مملکت حال نداره بیافته دنبال کار مردم بخدا اگه بخوان پیداش میکنن

میاد میگه یارو میلیاردی سرش کلاه میره تو کوچیکشونی برو

دیگ‌نمیگه اون کل زندگیم بوده ۸۰ میلیونشم قرض بوده 

از ۳ بهمن ۹۶ عضوم😊 این سومین کاربریمه😃                             بزن باران هوا ابریست ، نفس بالا نمی آید.. بزن باران نوازش کن تن رنجور مردم را ..  زمین حال بدی دارد...
عزیزم کیف پول ها و حساب های ترید ارز دیجیتال خیلی امنیتش بالاست,تقریبا قابل هک نیست,,یعنی از پرتفوی ...

ن گفته رو فلان چیز کلیک کن شوهر من با دست خودش کلیک کرده و اونم حسابو خالی کرده

2731
عزیزم کیف پول ها و حساب های ترید ارز دیجیتال خیلی امنیتش بالاست,تقریبا قابل هک نیست,,یعنی از پرتفوی ...

ربات ساخته لینک درست کرده

اصلا خیلی حرفه ای بوده چون شوهر خودمم حرفه ایه ولی بازم سرش کلاه رفته

حداقل تاپیک میزنی کامنتارو جواب بده بعد میگی هیچ کی نیس باهاش حرف بزنی

تک تک جواب دادم دیگ

نمیشه رد طرف رو بزنید از طریق شماره یا اطرافیان اش

هیچ ردی از خودش نزاشته هرجا چت کردن دوطرفه حذف کرده دیلیت اکانت کرده هیچییی نمونده

پلیس فتا هم گفت پیدا نمیشه

وای خب اون یاروهه کجا رف شکایت نمیشه بکنید

توضیح دادم

هیچ ردی از خودش نزاشته هرجا چت کردن دوطرفه حذف کرده دیلیت اکانت کرده هیچییی نمونده پلیس فتا هم گفت ...

ن پلیس فتا نمیخواد پیگیری کنه چون روند پیگیری اش شاید بیشتر طول بکشه اما شما ول کن نباش خیلیارو از تو ترکیه اوردن ایران این ک چیزی نیست اگه خودشون بخوان از قاره آفریقا هم پیداش میکنن بهشون وعده بدین پولت رو تونستی ازش بگیری مثلا بگو ۳۰ تومن اش رو ب شما میدم

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!
واى كه چقدرزور داره كاش وكيل بگيرى

به وکیلم کاری نمیشه کرد

پلیس گفت هیچ ردی از خودش نزاشته بهش میگن کلاهبرداری غیر متمرکز پیدا نمیشه

بعد پولم کجا بود حتی ۱۰۰وخورده ای واسه شکایت و اینا میخواست قرض کردم اونم هیچی ب هیچی

ب قران یه ۱۰توجنی هم واسم نمونده جالب اینه ک پول خودمونم نبود قرض کرده بودیم الان ب صفر برگشتیم هیچی ۸۰ میلیونم بدهی بالا اوردیم دودستی تقدیمش کردیم به اون اشغال بی همه چیز

ن گفته رو فلان چیز کلیک کن شوهر من با دست خودش کلیک کرده و اونم حسابو خالی کرده

ای بابا...ایشالله که برمیگرده بهتون غصه نخور

والا حق داری,,این همه زحمت بکش,از خوشیات بزن پول جمع کن بعد یه از خدا بیخبر بالا بکشه

من خودم تو بورس بیشتر سرمایه ام رفت میفهممت

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
ن پلیس فتا نمیخواد پیگیری کنه چون روند پیگیری اش شاید بیشتر طول بکشه اما شما ول کن نباش خیلیارو از ت ...

دقیقا همینه نمیخوان پیگیری کنن ب قول شوهرم اصلا حسشو ندارن

فک نکنم با وعده و اینا بشه کاری کرد پارتیت خیلی باید کلفت باشه

ای بابا...ایشالله که برمیگرده بهتون غصه نخور والا حق داری,,این همه زحمت بکش,از خوشیات بزن پول جمع ک ...

پس انداز کجا بود بخدا پول خودم بود اتقدر غصه نمیخوردم میگفتم رفته تموم شده از اول شروع میکنم قرض بود الان باید ب فکر جور کردن اون باشم پولی ک ی قرونش تو جیبم نرفته رو پس بدم انگار دوبار ضرر میکنم

دقیقا همینه نمیخوان پیگیری کنن ب قول شوهرم اصلا حسشو ندارن فک نکنم با وعده و اینا بشه کاری کرد پارت ...

يه بار يكى به اسم مربى باشگاه كه عكس خانم هم گذاشته بود من عكس فرستادم اونم بهم برنامه داد  ديدم سوالاى جنسى ميپرسه فهميدم اقاس من ١٠٠ هزار تومن داده بودم و واقعا پولى نبود برام ولى تاحدى اين اتفاق تو روحيه من تاثير بد گذاشت رفتم شكايت كردم پليس فتا خيلييي خوب راهنمايى كردن بعد ٦،٧ ماه پسره رو گرفتن