2733
2739
عنوان

بیاید سوال دارم درباره شرف شمس

288 بازدید | 23 پست

سلام عزیزا 

شبتون بخیر 

دوستان کسایی که درباره شرف شمس اطلاعات دارن لطفا کمک کنن 

من سنگ زرد شو دارم یعنی از مشهد خریدم که پشتش همون دعا و ... نوشته شده 

حالا باز امسال باید بنویسم خودم رو کاغذ ؟ 

یا فقط بذارم زیر نور مهتاب حله ؟ 

ببینممم👁️👁️  🌹 از این کاربری دو نفر استفاده میکنن 🌹

ميشه بگين براي چ كاريه؟ من خيلي شنيدم واقعا جواب ميده؟ يكي از اشناها با تخفيف پكشو٢٥٠ ميده

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

قبول ندارمش.اصلا به خط عجیب غریبی نوشته میشه و این که اسم مادرت رو باید بگی یکم مشکوکه

یه صلوات میفرستی برا حاجتم 🙂                                  اگه باهام مخالفی مؤدبانه بگو 🙃                                         بسی صلح طلبم 🤭.                                                بنده معمولی خدام 😶                                                                                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ميشه بگين براي چ كاريه؟ من خيلي شنيدم واقعا جواب ميده؟ يكي از اشناها با تخفيف پكشو٢٥٠ ميده

یه جورایی برای رسیدم به خواسته هاست عزیزم 

خیلی دیدم که براشون جواب داده 

انشالله برا شما هم جواب بده 😍😍🤗

2731
قبول ندارمش.اصلا به خط عجیب غریبی نوشته میشه و این که اسم مادرت رو باید بگی یکم مشکوکه

چی بگم والا 😕🤔 

خیلی ها رو دیدم که واسشون خوب بوده

یه جورایی برای رسیدم به خواسته هاست عزیزم  خیلی دیدم که براشون جواب داده  انشالله برا شم ...

ممنونم پس ميخرم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
ممنونم پس ميخرم

😘❤️🌹 

فقط از جای مطمعن بخرید فردی که بدونید درست کاره 

شما میدونی هر چی سنگش زرد تر باشه بهتره یا نارنجی تر ؟ 

چی بگم والا 😕🤔  خیلی ها رو دیدم که واسشون خوب بوده

آخه تا اونجایی که من میدونم دعاهای اسلامی کاری به این مادر ندارن.ولی اسم مادر تو طلسم و اینا خیلی به کار گرفته میشه

یه صلوات میفرستی برا حاجتم 🙂                                  اگه باهام مخالفی مؤدبانه بگو 🙃                                         بسی صلح طلبم 🤭.                                                بنده معمولی خدام 😶                                                                                      
2738
😘❤️🌹  فقط از جای مطمعن بخرید فردی که بدونید درست کاره  شما میدونی هر چی سنگش زرد تر ...

فقط نوشته ورق مسي و پوست اهو بازنميدونم

من دارم هر سال روز نوزدهم دو رکعت نماز می خونم با آب زعفرون و یه کبریت روی علامتای پشت نگین رو تمدی ...

عزیزم دیگه چیزی رو کاغذ نمی‌نویسین؟ 

میشه یه کم بیشتر توضیح بدی🤕😅❤️

عزیزم دیگه چیزی رو کاغذ نمی‌نویسین؟  میشه یه کم بیشتر توضیح بدی🤕😅❤️

نه عزیزم چیزی نباید روی کاغذ بنویسید 

نمازش هم واجب نیست

یه کم زعفرون و با آب حل کنید با چوب کبریت یا خلال دندون نزدیک اذان ظهر نوزدهم روی نوشته ها و علامتای نگین همون طوری که هستن بکشید بعد بزارید زیر نور خورشید اینجوری دعا و نیتی که برای نگینتون‌داشتید تمدید می شه

نمازم دو رکعت نماز حاجته

مائيم که بی هیچ سرانجام خوشیم
2706