2752
2734
عنوان

راه حلتون چیه؟شوهرم همش.....

1158 بازدید | 14 پست

سلام من طبقه بالای مادرشوهرمم.شوهرم نیم ساعت یه بار منو ول میکنه میره پایین.هفته ای یه بار شام میریم.اینم بگم صبحا پایین صبحانه میخوره....خیلی ناراحتم چیکارکنم؟حتی وقتی از سرکار میاد یه ساعت پایینه من فک میکنم سرکاره زنگ میزنم میگم پس چرا نمیای میبینم پایینه میگه رفتم سلام کنم... خسته شدم ازش الانم پایینه😔

خوش به حالت😂😂😂کاش مال منم پایین صبحانه میخوردمنم راحت میخابیدم ول کن بابا حوصله داری بزاربره

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نگو اینجوری توروخدا خیلی بده 

منم طبقه بالامادرشوهرمم همش مادرشوهرم میاداینجا کاش منم این میرفت پایین راحتتربودم

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
دوس ندارم عادت کنن منم همش برم

من جای تو. بودم انقدرررمیرفتم تا حالشون بهم بخوره و خودشون مجبور شن  بگن از این خونه برید

هی بروبخور هی بیا بزار اذیت شن ....هی به شوهرت بگو بریم پایین باور کن خودشون خسته میشن

بببین وقتی هم خونشون کار میکنی خیلی فس و فس کن