2733
2734
عنوان

معرفی فروشگاه های لباس کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 20447 بازدید | 22 پست
سلام
من دیروز تو شریعتی دیدم که حراج ادیداس تموم شده به جاش حراج نایک شروع شده که یه صف طویل بیرونش بود و نوبتی راه میدادن مردم برن تو بس که شلوغ بود
دبنهامز تو میرداماد هم حراج زده 70 درصد هم دخترونه داره و هم پسرونه و هم بزرگسال
بنتون هم خیلی حراجش خوبه که متاسفانه تموم شده کلا بیشتر حراجا در حال تموم شدنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام مامانای گل این هفته شو لباس کودک و مادر در تهران و کرج برگزار میشه :

- لباسهای مارکدار کودک carters-gap- deiesny-baby clup-oshkosh-carmell -... از بدو تولد تا 12 سال
-جوراب - جوراب شلواری های ترکیه ای با طرح های خوشگل و جنس عالی
- کفش و پاپوش
- شال و کلاه
- پتو - حوله - پیش بند - جغجغه - و خرده ریز سیسمونی
- لباس برای مامانا + لباس زیر مامانا

این هفته کفش - شال و کلاه و لباسهای گرم رو حراج کردم پس میتونید خرید خوبی داشته باشید .

ادرس و زمان شو تهران :
ستارخان - خیابان شادمان = شادمهر - کوچه گل افشان - پلاک از ساعت 3.5 تا 6.5 روز 5 شنبه = 24 اذر ماه

ادرس و زمان شو کرج = بلوار حدادی(کرج نو ) - نبش گلها خیابان گلها - باشگاه ایلیا نوین از ساعت 11 صبح تا 1 بعد از ظهر و 4.5 تا 6.5 بعد از ظهر = 25 آذر ماه

فردا یکسری کارهای جدید میرسه که عکسشو میزارم تو تاپیکم میتونید نمونه کارها رو از سه شنبه تو تاپیک ببینید .

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=140441&postID=6597592#6597592

قیمتها عالیه چون ما خودمون وارد کننده هستیم و شما میتونید لباسهای مارکدار رو بدون واسطه بخرید . اگر سوالی داشتید با شماره 09390386090 تماس بگیرید .

با تشکر
نمایندگی رسمیzara kidz
بهترین و شیک ترین پوشاک بچه گانه
همراه با ضمانت و تخفیف ویژه نوروز ، کاربران نی نی سایت
ساعت کاری همه روزه از 10 صبح تا 11 شب
با مدیریت عبادی
کرج . گوهرشت . نبش خیابان پنجم . فروشگاه هایلند . طبقه بالا
02634454833
09196205754

سلام به همه مامانا. من جديدا با يه كانال آشنا شدم كه قيمت لباسهاش خيلي خوبه. كانال تلگرامه nahalpoosh@ 

از وقتي با اين كانال آشنا شدم كلي خريدام به صرفه تر شده. شما چيكار ميكنيد و از كجا ميخريد؟

2738