2733
2734
دخترم با تو سخن می گویم ‏ زندگی درنگهم گلزاریست ‏ و تو با قامت چون نیلوفر،شاخه ی پر گل این گلزاری ‏ من به چشمان تو یک خرمن گل می بینم ‏ گل عفت ، گل صدرنگ امید ‏ گل فردای بزرگ گل فردای سپید چشم تو اینه ی روشن فردای من است ‏ گل چو پژمرده شود جای ندارد در باغ ‏ کس نگیرد زگل مرده سراغ دخترم با تو سخن می گویم ‏ دیده بگشای و در اندیشه گل چینان باش همه گل چین گل امروزند ‏ همه هستی سوزند ‏ کس به فردای گل باغ نمی اندیشد ‏ انکه گرد همه گل ها به هوس می چرخد ‏ بلبل عاشق نیست ‏ بلکه گلچین سیه کرداریست ‏ که سراسیمه دود در پی گل های لطیف ‏ تا یکی لحظه به چنگ ارد و ریزد بر خا ک دست او دشمن باغ است و نگاهش ناپاک ‏ تو گل شادای ‏ به ره باد مرو ‏ غافل از باد مشو ای گل صد پر من ‏ همه گوهر شکنند ‏ دیو کی ارزش گوهر داند ‏ دخترم گوهر من ، گوهرم دختر من تو که تک گوهر دنیای منی ‏ دل به لبخند حرامی مسپار دزد را دوست مخوان ‏ چشم امید به ابلیس مدار ‏ ای گوهر تابنده بی مانند ‏ خویش را خار مبین ‏ اری ای دخترکم ‏ ای سراپا الماس از حرامی بهراس ‏ قیمت خود مشکن ‏ قدر خود را بشناس ‏ قدر خود را بشناس
خوشحالم تو زندگی عشق و آرامش دارم (با آهنگ سیاوش شمس بخونین لطفاً)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی شعر قشنگ و پر معنی بود اما به نظرم خیلی برای تبریک تولد مناسب نیست.. توی یه مناسبت دیگه اینو براش بفرست...چون یه کم حالت نصحیت داره.... به نظرم باید یه متن یا شعری باشه سرشار از محبت و عشق و علاقه شما به دخترتون و بیان کننده احساس خوبتون تو این روز...
Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
2740
روزی که، تو اومدی روی زمین یه فرشته کم شد از آسمونا مثل گل شکفتی بین آدما گل سر سبد بودی بین اونا تولدت مبارک عزیزم
امروز که تولد توست برای تو ، برای چشم های تو ، هدیه ام ناقابل است خاطراتی از فرداهامان ، برای بودنت همراه ترانه های خیس و باران خورده چشم هایم و من در هر تولد تو باز زنده می شوم ! تولدت مبارک
و امروز دوباره متولد می شوی و شمع ها ، که سهم توست از زندگی و ستاره هائی که به میهمانی آمده اند و شکوفه هائی که دوباره خواهند شکفت و عطری که نصیب پروانه هاست و تو سهم من از تمام زندگی تولدت مبارک
ای ظرافت تپش قلب چکاوک، تو را بر رفیع ترین قله ی احساسمان قرار داده و با تمام وجود فریاد بر می آوریم که روشن ترین فرداها تقدیم تو باد. تولدت مبارک
باز کن پنجرهها را که نسیم روز میلاد اقاقی ها را جشن میگیرد و بهار روی هر شاخه کنار هر برگ شمع روشن کرده است لمس بودنت مبارک
نه تابستان با هیچ شهریوری و نه زمستان با هیچ اسفندی اندازه پاییز به مذاق خیابانها خوش نمی آید پاییز مهری دارد که بر دل هر خیابان می نشیند