2733
2739

من هروز حمام میکنم موهام تا پایینه کمرمه 

اذیت میشم هروز ولی یه روز نرم حمام حس میکنم خیلی چرک شدم شما چن روز یبار میرید حمام؟؟

عیدبه عید میرم

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم سعی کن این عادت رو ترک کنی

حس میکنم وسواس طوری شدی

هر روز سر شستن ضرر داره

چون شامپو میزنی میشوری 

بعد ها سرت خالی میشه موهاش

خدایا مرا در شب فقرم بسوزان اما محتاج نامردان مگردان 🕯

یک روز درمیون میرم

گاهی زمستون دوروز درمیون

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2740

هر رو دوش میگیرم 

چشات کاری ک میکرد ، با من هیچ ساقی نمی‌کرد..‌.🤍🫶🏻                                عجیجم ع حضور من تو سایت ، فشار بقول ، بسوز ، جر بخور ، پاره شو همینه ک هس😐🤍                                                      یکدانه_هسدم

متاسفانه منم موهام تا بالای باسنمه و این وسواس کوفتی رو دارم.تا اون روز حموم نرم لباس بیرون نمیپوشم رو مبل و تخت نمیشینم حس میکنم بو گند میدم در حالی که همه میگن نمیدم.

منم هر روز 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍