2733
2734
عنوان

انجل جونم بیا این جا عزیزم

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 57 پست
سلام شالیزار جون. کلاس کاردستی و آشپزی خواهر ...سر پیری معرکه گیری من یه وقتایی یک شنبه ها میرم کلیسا برای دیدن با دوستان و اینا .بعد اونجا خانومی که بانی این کاراست بهم گفت بیا سه شنبه ها دور هم کاردستی درست کنیم و کلاس آشپزی و فلان . حالا میخوام برم چون بهش قول دادم میام .
i was a stranger in my own skin

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انجی رفتم ظرفارو شستم تمیز کاری کردم اومدم چه خبرا کارا چطوره
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 
خونه تکونی عید کی شروع میکنین
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 
دستت درد نکنه کنجد جون تا شماها هستین من غم ندارم
کنجد جان خونم تمیزه ولی عیده بالاخره تا اچار پیچ گوشتی رو هم گرد گیری نکنم خیالم راحت نمیشه
خداورو شکر اونی که باید میرفت رفت من با خیال راحت میتونم پست بزارم از یه طرف انجی هم دلم براش تنگ شده بود گفتم بیام از طرف دیگه هم تاپیک اقلیت تعطیل شد خلاصه خواهر از همه طرف .....بعله دیگه
بابا خوش به حالتون چه خوبه ادم تکون نده خونرو
من وسواس دارم هر سال زودتر شروع میکنم به خونه تکونی اوایل بهمن اسفند هم تولدمه دیگه خیالم راحته
2706