2737
2734

شما رعایت میکنید. مثلا سرزده جایی میرین.   مثلا اگه برین جایی چایی بیارن حتی اگه چای خور نباشین چای میخورین(خوب هستن کسایی کع حز چایی چیزی برا پذیرایی ندارن)   من هیجا سرزده نمیرم. ولی پدر مادر وخانوادم سرزده بیان خونمم بهم ريخته باشه ناراحت نمیشم چون درکم میکنن ولی بقیه چرا.   

شهید ابراهیم هادی خواهش میکنم واسطه ام  شو الهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

من کلا جایی نمیرم آدابشم یتدم رفته انقد جایی نرفتم

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرزده هیچ جانمیرم بله چای برمیدارم چون اگ برندارم ناراحت میشه میزبان چون زحمت کشیده وریخته اوم ولی متاسفانه کسی سرزده بیادخونمون اگه خونمون مرتب باشع خوبه روحیم اگ نه مرتب نباشه روحیم خراب میشه و ناراحت میشم

2731