2737
2734

من وسطای سال بود وقتی مامانم میپرسید میخای بری چه رشته ای؟(انتخاب رشته نهم به دهم)

من میگفتم نمیدونم و هیچ تصمیمی نداشتم 

بعد از اینکه دید هیچ تصمیمی نگرفتم روی تصمیمی که خودش برام گرفته بود مصمم تر شد و گفت باید بری تجربی 

اگه هم نشد که نشد نداریم 

میری ریاضی 

تازه میخاد بفرستم ازمون تیزهوشان بدم اونم من که نه علاقه ای به این رشته ها دارم نه شغلایی که میشه از طریقشون رفت 

حالا که من فکر کردمو رشته ای که دوست دارمو انتخاب کردم (میخام برم حسابداری فنی حرفه ای)

باهام مخالفت میکنه 

اولش که میخاستم بهش بگم این رشته رو دوست دارم واقعا میترسیدم برمو و حرفمو بزنم 

میگه که شهر به این کوچیکی هنرستانای خوبی نداره که البته نظرش درست و محترمه 

بعدش میگه تو این شهر واسه حسابداری کار پیدا نمیشه که این موضوع هم شاید تا حدی درست باشه 

ولی خب من اینجوریم که اگه مثلا یه مانتویی رو دوست نداشته باشم شده به اجبار بخرمش ولی هیچ وقت اون رو نمیپوشم 

اگه برم رشته ای که نمیخام نه درس میخونم و نه شغل خوبی پیدا میکنم 

ولی اگه برم دنبال علاقم خودم به هر نحوی شده از اینترنت .از بقیه دانش اموزا ی این رشته از هر کی بشه کمک میگیرم که خودمو تو درس بالا ببرم 

جدا از درس مامانم میگه تو هنرستان لاتو لوت زیاده   

خب همه جا ادمه خوب و بد هست ولی مادر من اینا دخترن  و حتی من با یکی از دانش اموزای مدرسشونم دوستم 

طرف میگه اصلا کسی کاری به کسی نداره هر کی بخاد درسش خوبه هر کی هم نخاد بخونه درسش بده 

الان فقط میخام مامانمو راضی کنم چی کنم ؟

(به تومار نوشتن عادت دارم ببخشید )

البته فکر نکنم کسی تا اینجاشو بخونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوندم

اونی که خودت مبخوایو برو

استرس کنکور ودرسای سخت وویج کننده تحربی وریاصی روکه مامانت نمیخوادبخونه

بعدم اگه اونیکه خودت میخوایونری یه عمر حسرتشو داری حتی اگه جیز خوبیم نباشه

یعنی چه جوری ؟

گاهی ما با نزدیکترین‌افراد زندگیمون بیشتر از همه لج میکنیم، این به نظرم نوعی جبهه گرفتن میشه.

بگذریم، باهاشون‌صحبت کنید و اگر واقعا از انتخابتون مطمئن هستید، محترمانه بهشون بگید 

دست و پا گم کرده‌ای دیدم، دلم آمد به یاد. سالک یزدی 🌸💛
2740
رو علاقت بمون . مامانتم وقتی ببینه مصممی نرم میشه

خودمم نمیدونم چرا ولی خیلی میترسم از مامانم 

اصلا به هم نزدیک نیستیم 

و تفکر ها متفاوته 

توی گرفتم حقم حالاحق تصمیم باشه یا چیزی دیگه یکم زیاد ضعیفم 

گاهی ما با نزدیکترین‌افراد زندگیمون بیشتر از همه لج میکنیم، این به نظرم نوعی جبهه گرفتن میشه. بگذری ...

مرسی از راهنماییتون 

باید یکم با ارامش و فکر کردن با هم صحبت کنیم 

ولی خب میدونی وقتی با یکی سعی میکنی با ارامش صحبت کنی و اون متقابلااین کارو اینجام نمیده واصلا بهت گوش نمیکنه یکم ادم توی گفتوگو دچار مشکل میشه 

مرسی از راهنماییتون  باید یکم با ارامش و فکر کردن با هم صحبت کنیم  ولی خب میدونی وقتی با ...

حفظ آرامش در تمام طول گفتگو. 

موفق باشید انشالله 

دست و پا گم کرده‌ای دیدم، دلم آمد به یاد. سالک یزدی 🌸💛