2733
2739
سلام اون مردی که زنشوبزنه مردنیست
₪خداااایاشکرت به خاطرمعجزه ای که بهم بخشیدی امام رضاممنونم ازضمانتت ان شاالله روزی بشه که همه منتظرامامان شده باشن ااالهی امین₪ ¤¤خاله هابرای سلامتی نی نی خودموخودت صلوااااااااات¤¤
من باشم جدا میشم

ببخشید ببخشید کتک برای خره که حرف نمیفهمه ما ادمییم خدا زبان بهمون داده مرد باید با زبونش مشکلشو حل کنه زدن چه معنی داره

کتک یعنی استفاده از زورش یعنی ظلم
http://shahi93.blogfa.com/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کلا بحث و دعوا زیاد داشتن تو این مدت اقاهه بیخیال و رفتارش نمی دونم چه جور بگم این طوریه که جلو همه همه چی میگه مبادی اداب نیست و... برمیگردم کامل میگم نی نی نمیذاره الان یه بچه 2ساله هم دارن
اگر بعد از چهارسال اولین باره که زده معلومه هنوز جای امیدواری هست به زندگی
حالا بیا کامل بگو کاش خودش تاپیک میزد بهتر بود
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=604627&PostID=25776131#25776131
اونایی که روابط خوبی با همسر دارن بیان به ما هم یاد بدن
2738
کتک کاری خیلی کار زشتیه
اصلا شایدم خود خانومه شوهرشو کفری کرده؟؟
بهر حال نباید بزار که دوباره تکرار بشه بنظر من یه چند روزی با شوهرش صحبت نکنه یه جورایی بهش اشتباهشو بهش بفهمونه
قهر مال بچه هاس..آدم بزرگها دل میکنن!!
این خانوم سؤال پرسیده هر کی گفته اون مردی که اینکار کنه مرد نیست آدم نیست
این بنده خدا درمورد اون آقا و شخصیتش سؤال نکرده راهکار خواسته ازتون

عززم این مسائل ممکنه تو زندگی هرکسی اتفاق بیافته ببینه علتش چی بوده و اینکه باید بهش محل نذاره و باهاش اتمام حجت کنه حالا یکبار اشکال نداره فقط همین کارها بسه که انام بده و انشاالله که دیگه تکرار نمیکنه درسته کارش زشت بوده اما خانمهایی هستن که خ یانت. میبینن و میبخشن که زخمش از زخم چاقو هم کاری تره و همیشه با یه خانوم میمونه حتی تا لحظه مرگ!!!!!
حالا نیاید بگید سحر یعنی منظورت اینه که مرد زنشو بزنه اشکال نداره؟ نه من منظورم این نیست و بسیار کار ناپسندیه منظورم اینه که دیگه اینهمه شلوغ کاری نداره مطمئنن تا خالا شوهرش خودشم پشیمون شده از این حرکتش
یه چند روز سرسنگینی بعدش کم کم یخا آب میشه و باز روز از نو روزی از نو
من تا حالا دو بار از شوهرم کتک خوردم دیگه هم اصلا مثل قبل دوسش ندارم دیگه خیلی کم دلم براش تنگ میشه و با اینکه مدتها از این قضیه میگذره ولی دیگه زیاد بهش تکیه نمیکنم ... کلا از هم فاصله گرفتیم ... کتک کاری اشتباهه بدشانسی منم اینه که شوهرم اعتقاد به کتک زدن داره و میگه کتک زدن عادیه ... تقریبا میتونم به صراحت بگم دیگه توی زندگیم ندارمش ... فقط به خاطر بچه م زنده م و ادامه میدم
سه چیز را فراموش نکن: 1-به همه نمی توانی کمک کنی! 2- همه چیز را نمی توانی عوض کنی! 3-و همه تو را دوست نخواهند داشت!
بچه ها من میخوام مشکلات رو یکی یکی الان بگم فقط نمی دونم باید چه جوری بگم اگه بد نوشتم از الان عذر خواهی بعدم ازم بپرسین لطفا من که یه خورده غر غرو هستم و اونشب هم که این اتفاق افتاد بحث از این جا شروع شد که میخواستیم بریم خونه مامانم اینا که ده هستن هر وقت می خوایم بریم اونجا بحثه چون پدر شوهر جان هم میخوان بیان مادر بزرگ شوهرمم یه جایی نزدیک اونجا و داییش اغلب همراهمونه هر کدوم هم که یه ساعتی میخوان بیان و برگردن ما همیشه باید زمانممون با اونا باشه شوهرمم میاد منو خونه مامان اینا میذاره میره با باباش و داییش اونجا منم میگم یه روز تعطیل ما با همیم چرا باید تو بری اونجا روزای دیگه هر دو تا عصر سر کاریم بعدم همین جا هم که باید بریم دنبالشون ما این سر شها اونا اون سر شهرن این که از این دیگه اینکه ما کلی وام داریم یا خودم باید بدم اگه ندم هست تا با دعوا بره بده
به نظر من این دوستتون فقط باید راه سکوت رو در پیش بگیره و دیگه نذاره کار به اونجاها بکشه .... یه خورده مدیریت میخاد ولی جواب دلشو خدا میدونه کی باید بده
سه چیز را فراموش نکن: 1-به همه نمی توانی کمک کنی! 2- همه چیز را نمی توانی عوض کنی! 3-و همه تو را دوست نخواهند داشت!
یکبار شوهرم تو دعوا محکم زد تو سرم اشکم یه دفعه ریخت و بهش گ فتم خدا جوابت بده خودش خیلی ناراحت شد ازم عذرخواهی کرد حتی گریه کرد بردم بیرون و خلاصه کلی محبت ولی از دلم بیرون نرفت و نبخشیدمش بخدا قسم ١ هفته بعدش بخاطر یه اتفاقی همون دستش مشکل دار د حتی رفت زیر تیغ جراحی الانم انگشت وسطیش عصبش قطع شده

ببین خدایی هم هست که خیلی زود جواب ادم دلشکسته رو بده ! شک نکن
2706