2733
2734
عنوان

بارداری سوپرایزی و یهویی

235 بازدید | 13 پست

من ۲۲ سالمه و دوسال عروسی کردیم ..من خیلی از بچه خوشم‌نمیاد ...و دوسنداشتم ب این زودیا بچه دار شم حس میکنم سنم کمه و تمام‌خوشیم رو بچه میگیره ...الان ۲۰ هفته باردارم و واقعا خیلی از زندگی با بچه میترسم احساس میکنم پیر میشم ...خیلی به افسردگی‌نزدیکم ...بچم ک بیاد ۲۳ سالمه ..همش فکر میکنم قدر زندگی‌دو نفره رو ندونستم ...تا چند وقت پیش دوسداشتم خود به خود سقط بشه ...کیا زود بچه دار شدن ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منی ک ۱۸ سالگی زایمان کردم هیچوقت حس نکردم بچه ام  

بایه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

توام مثل منی

از ۱۴ سالگی با همسرم دوست بودم

۲۰ سالگی ازدواج کردیم

آخر ۲۶ سالگی چون سن همسرم داشت میرفت بالا بچه آوردم

دوران بارداریمم فکر میکردم زود آوردم

ولی بعد انقد خانواده برامون شیرین شد که الان چهارتا بچه دارم

نگران نباش

اگه برنامه ریزی درست داشته باشی، هم به قدر کافی دونفره دارید ،هم به کارات میرسی

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
توام مثل منی از ۱۴ سالگی با همسرم دوست بودم ۲۰ سالگی ازدواج کردیم آخر ۲۶ سالگی چون سن همسرم داشت ...

من انتخاب خودم نبود...اصلا فکر نمیکردم اینقد مسخره مسخره باردار شم ...پس اینکه بدنت بهم میریزه چی ؟الان من دارم هر شب پوستم چرب میکنم ک ترک نیوفته ولی بازم غصم میگیره چون به هر حال بدن ادم‌تغییر میکنه و طراوت ش رو از دست میده ...چیکار کنم ک حالم خوب بشه ؟احساس میگنم‌ی موجود اضافی قراره همیشه باهام‌باشه

2740
توام مثل منی از ۱۴ سالگی با همسرم دوست بودم ۲۰ سالگی ازدواج کردیم آخر ۲۶ سالگی چون سن همسرم داشت ...

ماشاءالله چهارتا!

خدا حفظشون کنه

جنسیتشون چیه؟

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

منم سه ماه بعد از عروسی باردار شدم دقیقا حس شما رو داشتم شاید بدتر تا مدتها باهام بود ولی الان خیلی راضی ام زندگی با بچه خیلی خوش میگذره .کودک درون آدم فعال میشه.سه تایی باهم خوش میگذرونید

منم سه ماه بعد از عروسی باردار شدم دقیقا حس شما رو داشتم شاید بدتر تا مدتها باهام بود ولی الان خیلی ...

واقعا راضی هستی یا خودت رو اجبار میکنی راضی باشی و وفق دادی  خودتو با شرایط؟؟اگه برگردی عقب ب دست خودت باردار میشی ؟من حال روحیم خیلی خرابه

واقعا راضی هستی یا خودت رو اجبار میکنی راضی باشی و وفق دادی  خودتو با شرایط؟؟اگه برگردی عقب ب د ...

من یک یه دنده ای هستم که شرایط باید بامن راه بیاد   همه میدونن

جدا از شوخی واقعا راضی ام احساس میکنم اینطوری به صلاحم بود از خدا ممنونم .اگر برگردم واقعا انتخاب میکنم بچه رو با اینکه اون روزها کارم گریه بود و چه حرف های تلخی از نزدیکان شنیم.

الانم همسرم تو اولویته یعنی هنوز باهم مثل دو تا رفیق شادیم تو سر و کله هم میزنیم با سه تا بچه

من یک یه دنده ای هستم که شرایط باید بامن راه بیاد   همه میدونن جدا از شوخی واقعا راضی ام احس ...

چه خوب ک حالت خوبه ...دوسدارم چشامو ببندم و خواب باشم پاشم ببینم هیچ خبری نیست ...