2737
2739

من تو ماه مبارک تو کلاس انلاین ورزشی ثبت نام کردن و میخوام شروع کنم، نمیدونم قبل و بعد ورزش چیا باید بخورم ،چون میخوام بعد از افطار ورزش کنم 

کلا درعلم ورزشی ، تغذیه قبل و بعد ورزش چیا باید باشه ؟ من‌شنیدم قبلش قهوه بخوریم یا اب  ولرم

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

میتونی قبل از افطار ورزش سبک انجام بدی ک وقتی تموم شد وقت افطار باشه؛افطار کردی باید ی مقدار خوراکی بخوری جونت برگرده و ب طبع کمی بعدش باید صبر کنی ک مایعات و..زیادی تو بدنت نباشه!قبل ورزش چیز خاصی نیاز نیس بخوری ولی در حین ورزش یا ویتامین جوشان یا مکمل یا آب ذره ذره استفاده بشه بعد ورزشم ی مقدار ک گذشت آب و مایعات زیاد مصرف سه تا بدن ریکاوری کنه و توان برگرده 

میتونی قبل از افطار ورزش سبک انجام بدی ک وقتی تموم شد وقت افطار باشه؛افطار کردی باید ی مقدار خوراکی ...

مرسی عزیزم ، اگه بعد افطار باشه چی؟ اخه ورزشمون ۴۵ دقیقه س ، سبک محسوب نمیشه ، خودش میگفت افطار سبک داشته باشید بعد ورزش بعدم غذای اصلی 

الان خرما و اب ولرم و کمی نون پنیر سبکه؟

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میتونی قبل از افطار ورزش سبک انجام بدی ک وقتی تموم شد وقت افطار باشه؛افطار کردی باید ی مقدار خوراکی ...

کفش مناسب چه کفشیه واسه ورزش توی خونه ؟ 

از این کشیا که بند ندارن خوبه ؟ باید زیره ش نرم باشه ؟

کفش مناسب چه کفشیه واسه ورزش توی خونه ؟  از این کشیا که بند ندارن خوبه ؟ باید زیره ش نرم باشه ...

هر کفشی که احساس راحتی کردی باهاش بپوش:بند ندارن نمدونم کدومان ولی زیرش طوری باشه ک ضربه گیر باشه