2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین قضاوتتون و تعمیمش به عموم جامعه نشون میده چقدر جامعه ستیز هستید 

مگه دروغه 

هزارجامیرن موقع مدرسه که میرسه کروناروبهونه میکنن نمیگن ازتنبلیه مگرنه اگه جون بچه هاشون مهم بودبراشون میشستن توخونه 

2728
بنظر من اصلا صحبت تنبلی و فلان نیست،صحبت سلامتی بچه ها و معلماست،خیلی خطرناکه،تو یه کلاس کوچیک این ه ...

اون ها هم دقیقا همینو میخوان خود روحانی گفت ایمنی گله ای بهترین ایمنیه 

من تعجبم از والدینی که تا دیروز دولت برای جیبشون تصمیم میگرفت و بودجه تعیین میکرد ناراحت بودند که حقوق سال بعد و کم زدند وکلییی انتقاد اما به راحتی به مسئول اعتماد میکنند سر بچه هاشون 

و جالبه همه بچه های خودشونو میبینند با فول امکانات و مجهز به. چند تا ماسک و الکل و ...

اما بچه سیستان و زاهدان بچه نیستند 

خانم ها من از خدامه بچه ام بره چون تو این دوسال افسرده شدم و هزار و یک بیماری غیر از کرونا اومده سراغمون 

اما همین شما هم ته دلت میلرزه چون نمیدونی بچه کناریش این دوهفته  کجا بوده فقط از روی لجبازی میگی یا اینکهاکانت فیکی و میدونیم هدفت چیه

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
مگه دروغه  هزارجامیرن موقع مدرسه که میرسه کروناروبهونه میکنن نمیگن ازتنبلیه مگرنه اگه جون بچه ...

اونهاکه موافق بازگشایی هستن همونایی هستن که همه جارفتن وازهیچ تفریحی چشم پوشی نکردن به کل جامعه تعمیم ندید

اون ها هم دقیقا همینو میخوان خود روحانی گفت ایمنی گله ای بهترین ایمنیه  من تعجبم از والدینی که ...

هممون ازخدامونه اماباتمهیدات وامکانات کافی ودرست نه اینجوریکه حتی معاون وزیرگفت نیازبه فاصله گذاری نیست یعنی اینقدربیسوادهستن

مگه دروغه  هزارجامیرن موقع مدرسه که میرسه کروناروبهونه میکنن نمیگن ازتنبلیه مگرنه اگه جون بچه ...

خواهر من چند بار اینو گفتم

بخدا نه مادرا متوجه مبشن نه بچه ها که چی به سرشون اومده 

منی که پشت کنکوریم متوجه این ماجرا میشم بذارین دوسال بگذره بعدا میفهمین همین مجازی چه ضربه ای زده 

درضمن وقتی خود مردم  مسافرت رفتن بازار دست همین بچه های کوچیکشونو  بردن عید دیدنی و شب نشینی وقتشه یکمم نظم اجتماعی یاد بگیرن و برن مدرسه

اگه منو توتاپیکی دیدین ریپ بزنین و بگین برو سر درست کنکور دارم این امضارو ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ دارم میذاره ساعت ۱۹:۵۹دقیقه... به هدفم میرسم و موفق میشم لطفا برام صلوات بدین قراره نیام سایت تا ۹تیر خدانگهدار تیکرمم تیکر کنکوره  
2740

بچه من بهمن سه شنبه و چهارشنبه رفت پنج شنبه صبح علایم و بروز داد بعد من همسرم پسرم درگیر شدیم 

چرا چون همکلایش چند روزی مسافرت بود و ماماد بهم گفت پسرم دیشب راه زده شده خونه مادرم گذاشتم 

یعنی بچه همه علایم و داشته خانم راستش و نگفت 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

عزیزم امضا کردم.تو کلاس دخترم هم فرستادم تا اونا هم نشر بدن.مدارس لندن زیر ساخت دارن برنامه ریزی دارن مثل ایران نیست که دور از جون بچه هامون مثل گله چهل نفر ادم ،تو هر نیمکت سه نفر بدون فاصله  پنج ساعت تو کلاس بشینند.حداقل صبر نکردن یه اخر فروردین ببینند اوضاع چطوره ،همه از سفر برگردند بررسی کنند بعد تصمیم کارشناسی بگیرن.واقعا متاسفم براشون.نه معلم هستم نه بچه م دانش آموز تنبل و تقلب کاری هست اتفاقا خیلی هم زرنگ و درس خون خودم هم از صدتا معلم سخت گیر تر و پیگیر تر هستم برای درس بچم .ولی اختیار بچم رو دارم تا الان جایی نرفتم نه عروسی نه مهمونی نه عید مسافرت تا بچم و خانوادم سلامت باشیم نمیام با یه بی عقلی ایناجون بچم رو به باد بدم ،بچه اضافه ندارم. 

اونهاکه موافق بازگشایی هستن همونایی هستن که همه جارفتن وازهیچ تفریحی چشم پوشی نکردن به کل جامعه تعمی ...

همون هاهم باعث مریض شدن معلم هایی میشن که نشستن توخونه جایی نرفتن

ببین من خودم معلمم شوهرم هم معلمه خودم امسال مرخصی بودم اماشوهرم امروزرفته مدرسه بخداازصبح دلشوره گرفتم من بچه کوچیک دارم هیچ جانرفتیم الان شوهرم بره ازبچه هایی که دایم توگردشن کرونابگیره انصافه؟

خواهر من چند بار اینو گفتم بخدا نه مادرا متوجه مبشن نه بچه ها که چی به سرشون اومده  منی که پش ...

وقتی مادرشدی میفهمی که جان بچت ازهمه چیزتواین دنیابرات مهمتره 

اون عده ای هم که همه جارفتن همونهایی هستن که موافق بازگشایی هستن

هممون ازخدامونه اماباتمهیدات وامکانات کافی ودرست نه اینجوریکه حتی معاون وزیرگفت نیازبه فاصله گذاری ن ...

من تعجبم میکنم واقعا عجیبه این حجم از اعتماد!

بچه من بهمن سه شنبه و چهارشنبه رفت پنج شنبه صبح علایم و بروز داد بعد من همسرم پسرم درگیر شدیم  ...

خوب دیگه وقتی مردم واسه هیچی رعایت نمیکنن چجوری انتظاردارن دولت به فکرشون باشه 

2706