2752
2734
این دو سال هم بخور بخواب نبودا هم پدر معلم درومد هم دانش آموز هم والدین...برا دختر من که از ۸ و نیم ...

معلمای اطراف من با شورت زیر پتو چرتوپرت میبافتن تا وقت بره

دانش اموزام انلاین میشدن میخابیدن زیر پتو

تنهاکسایی که اذیت شدن مادرا بودن

لایک نکن وگرنه فحش چیزدار میدم
این دو سال هم بخور بخواب نبودا هم پدر معلم درومد هم دانش آموز هم والدین...برا دختر من که از ۸ و نیم ...

میدونی چرامیگن بیسوادن؟چون اکثرا امتحاناشون باتقلب بود.یعده که اصلا جای بقیه امتحان میدادن.بیراهم نمیگن اینطوری چیزی یادنمیگیرن 

2731
معلمای اطراف من با شورت زیر پتو چرتوپرت میبافتن تا وقت بره دانش اموزام انلاین میشدن میخابیدن زیر پت ...

چی بگم والا..دیگه معلمی که اینقدر بی مسولیته کلاس حضوریش هم فرق چندانی با مجازیش نداره

این ۸۳ که تو اسممه سال تولدم نیس خیلی پیرتر از این حرفام🤣 ۸۳ به میلادی 
میدونی چرامیگن بیسوادن؟چون اکثرا امتحاناشون باتقلب بود.یعده که اصلا جای بقیه امتحان میدادن.بیراهم نم ...

سواد به چه دردی میخوره 

اینجا ایرانه

فقط پارتی مهمه

کشوری که یه عده گوسفند بخاطر سهمیه میشن پزشک

لایک نکن وگرنه فحش چیزدار میدم
معلمای اطراف من با شورت زیر پتو چرتوپرت میبافتن تا وقت بره دانش اموزام انلاین میشدن میخابیدن زیر پت ...

واقعا .پدر مادراومد یجوراییم بچه هامون که هی میگفتیم بخون میگفتن اینطوری هیچی متوجه نمیشیم😩

میدونی چرامیگن بیسوادن؟چون اکثرا امتحاناشون باتقلب بود.یعده که اصلا جای بقیه امتحان میدادن.بیراهم نم ...

شاید هم چون دختر من دومه‌..کلاس اول و دوم دیگه خیلی نیازی به تقلب نداره شاید مقاطع بالاتر اگه بود منم مواجه میشدم🤭 ولی تقلب همیشه بوده چه حضوری چه مجازی...

این ۸۳ که تو اسممه سال تولدم نیس خیلی پیرتر از این حرفام🤣 ۸۳ به میلادی 
کاش یه لینک هم راه مینداختن برای ممنوعیت سفر و عروسی و دورهمی فقط مدرسه خار داره انگار

اگه موافق بازگشایی هستیدلطفاازتاپیک خارج شیدبله اونم کاراشتباهیه امااین باعث نمیشه که اشتباه بزرگتری صورت بگیره

سواد به چه دردی میخوره  اینجا ایرانه فقط پارتی مهمه کشوری که یه عده گوسفند بخاطر سهمیه میشن ...

خب درد بی دردی همون بیسوادیه دیگه کسایی که سواد دارن اینجوری کلاه سرشون نمیره.اگه همه بشینن به امید پارتی که دیگه هیچی

شاید هم چون دختر من دومه‌..کلاس اول و دوم دیگه خیلی نیازی به تقلب نداره شاید مقاطع بالاتر اگه بود من ...

اخه بوده بله ولی نه دیگه اینطوری.معلم سوال میفرسته محصل کتابو بازمیکنه تندتند از روکتاب.یا اصلا کسی رومیشناسم بجای چندنفرامتحان داده

2706