2733
2734
عنوان

استفراغ وبی اشتهایی کودک ۲ساله

204 بازدید | 8 پست

سلام دوستان من دخترم شب گذشته استفراغ واسهال داشت بردمش دکتربهش امپول اندانسترون دادبهترشدولی همچنان بی اشتهاست فقط اب میخوره لب به هیچی نمیزنه نه غذانه میوه نه اب میوه فقط اب میخوره چیکارکنم؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آمپول برای حالت تهوع اش بوده آب بهش بده ولی نه خیلی زیاد بعد میتونی یه شربت زینک یا مولتی ویتامین از داروخونه بگیری اشتهاشو بهتر میکنه فعلا هم هرچیزی بهش نده غذا یا میوه اینا با حجم کم ودفعات بیشتر بده تا معده اش بهتر شه

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛
2731

دختر منم اینجوری شده اسهال استفراغ ابریزش بینی عطسه سرفه 

بردم دکتر گفت سرما خوردگیه امروز ی کم بهتره خداروشکر شربت داد با قطره ابریزش بینی استامنیفن 

آقایووون داداشا،گوفته باشم/.اینجه باس ماس...😌یعنی کلش باس ماس.این تاپیک و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس😁😍😌😝یعنی سایت کلوهومش ماس ماس./! (آبجیااااا فدا مدا💛💋) امضامو کاپی نکن مال خودمه دوسش دالم و اینکه محض شوخی و خندس نه توهین😐😂باتچکر💋
2738