2733
2739
عنوان

هول شدم محکم رفتم تو در...

540 بازدید | 23 پست

تو این چند ماه خیلی اتفاقات زیادی بین من و همسرم افتاد که رفتیم مشاور و دکتر گفت یه چند مدت از هم هییییچ خبری نداشته باشید، ما هم الان ۱۱۰ روزه که از هم بی خبر بودیم البته چون همسایه ایم کلی اتفاقا در حد دید زدن های یواشکی و اینا بینمون افتاده ولی امشب که پشت فرمون بودم، یهو دیدم عشقم و داداشش و مادرش و خالش دم در هستن 

من یهو هول شدم به جای ترمز گاز دادم رفتم تو در پارکینگ 

خیلی صدای بلندی داد، دست و پام شدید میلرزید قلبم خیلی شدید و محکم میزد

همه خیلی شوک شده بودیم. 

اصلا یه چیز عجیب غریب بود. 

اون که دید من هول شدم سریع بقیه رو برد تو که من خجالت نکشم  

هستید بقیشم بگم؟🥲🫠

به نظرتون خیلی بد شد که دید هول کردم؟؟؟

دختری هستم با قلب آبی از تبار آسمانِ آبی💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از قبلشم کاش یکم میگفتی درجریان نیستیم حوصله ندارم برم قبلو بخونم 

معلم دینی فقط اونجاش که توی جواب دادن به سوالا گیر میکرد و میگفت بچها عقل آدمی قادر به درک بعضی چیز‌ ها نیست🤣😁من‌وقتی فیلم دوبله میبینم احساس میکنم یه اتفاقایی داره به زبون اصلی میفته که نمیخوان به من بگن🫤😐‏من : *به پوست خود ميرسد، روتين پوستي انجام ميدهد، كمتر چربي ميخورد.*پريود : *wait a minute bitch.*🥲

بخاطر خندیدن به این تاپیک میرم جهنم ببخشید 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

لحظه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود 🖤🤍حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت 🖤🤍سیب را چیدم و در دلهره ی دستانم🖤🤍سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🖤🤍 تا سه بس بود که بشمرد و در دام افتد🖤🤍گفت ..یک گفت ..دو افسوس سه را دوست نداشت 🖤🤍من تو خط موازی ..؟ نرسیدن..؟هر گز دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت 🖤🤍درس منطق  نده دیگر تو به این عاشق که  🖤🤍 از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🖤🤍تو میتوانستی به چشمانم نگاه کنی و گلویم را با چاقوی تیز بُبری و من میتوانستم در آخرین نفس  از تو بخاطر خونی شدن دستهایت معذرت بخواهم ......🖤🤍 تاریخ در شب با الکل و زن نوشته شد 🤍🖤
2738
شوهرته؟ اگه عشقته پس این ادا و اطوارهاتون دیگه چیه  برید سر خونه و زندگیتون دیگه

ما یه مشکلاتی پیش اومد که داشت به جاهای باریک میرسید 

این فاصله خیلی کمکمون کرد 

با اینکه همسرمه و خیلی باهم راحت و صمیمی بودیم تا اخرین لحظه

الان میبینمش خجالت میکشم

از قبلشم کاش یکم میگفتی درجریان نیستیم حوصله ندارم برم قبلو بخونم 

قبلشو تاپیک نزدم 

اینقدر درگیر بودم اصلا وقت نکردم بیام اینجا

شوهرته رل عشقت

ببین شوهرم نیست

رلمم نیست 

فکر کنم اسمش میشه نامزد 

چون خیلی وقته با همیم و همه در جریانن و از سن کم که با هم بودیم حلقه رابطمون دستمون بود همیشه همو همسر خطاب میکنیم 

نمیدونم واضح توضیح دادم یا نه 

ولی اگه باز سوال برات پیش اومد، بپرس