2737
2734
عنوان

دلم از شوهرم گرفته

399 بازدید | 52 پست

ما واحدمون از خونواده شوهرم جداس و طبقه بالای خونشون میشینیم از اول عروسیم تا الان که دوسال میگذره همش میریم پایین پیششون غذا میخوریم ولی من مدتیه که قصد داشتم خوردو خوراکمونو ازشون جداکنیم با همسرم هم خیلی صحبت کردم اولش خیلی مخالفت میکرد ولی بعد راضی شد خورد و خوراک برام بیاره و جنسای مورد نیاز خونه رو گرفت و الان نزدیک ده روزه من بالا غذا میپزم ولی متاسفانه خودش میره پایین غذا میخوره و من همش تنها غذامو میخورم،خودش میگه من از خونوادم جدا نمیشم نمیدونم باید چکارکنم دلم اندازه یه دنیا گرفته هر دم و دقیقه بغضم میگیره و گریه میکنم دست خودم نیس خیلی حساس و شکننده شدم بنظرتون چکارباید بکنم آخ خدا چرا آخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

داره این کارو میکنه که شمام خسته شی بری پیششون ولی به هییییچ وجه وا نده و همونجا پخت و‌پزتو بکن

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
2740

بیاید تاپیکم نظر بدین گیر کردم ممنونم✨

به امید روزهای باتو بودن...وسواس و افسردگی شدید دارم تو ازدواجم با شخص مورد علاقم ب مشکل خوردم با دل مهربونت ی صلوات یا ی دعا واسم کن مرسی🥺🙏
2706