2733
2739

من از اول عید اومدم خونه مادرم به دلیلی که همسرم به من مشروب زیاد میداد و می گفت باید باکسانی که من میگم رابطه جنسی داشته باشی ازشم شکایت کردم و دختر سیزده ساله و پسر پنج ساله دارم دیگه ادامه زندگی برام امکان نداره بابت این پیشنهاداش هم مدارک دارم ازش کسی جیزی میدونه راهنماییم کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اگه شاهدا مرد باشن 2تا ولی زن باشه 4 تا میخان اما کلا هر چی شاهد بیشتر باشه بهتر قاضی میتونه رای بده ...

اره میدونم.. من برا محکم کاری گفتم.. چون بعضی وقتا ویس و.. رو ممکنه قاضی قبول نکنه 

اره میدونم.. من برا محکم کاری گفتم.. چون بعضی وقتا ویس و.. رو ممکنه قاضی قبول نکنه 

کسی وکیل خوب و کاردرستم میشناسه بهم معرفی کنه ثواب داره بحران بعدی و دارم میگذرونم

کسی وکیل خوب و کاردرستم میشناسه بهم معرفی کنه ثواب داره بحران بعدی و دارم میگذرونم

خیلیییی ناراحت شدم برات .خودم حال روحیم خوب نیس داشتم تاپیک ها میخوندم .تا تاپیک شمادیدم.دکتراناهیتا سعیدی پیج اینستا داره مشاوره حقوقی بهت میده کارش عالیه .گنبد کاووس هس .پیج اینستاش انگلیسی یافارسی بزن دکتراناهیتا سعیدی .وکیل پایه یک دادگستری .هم خودش هم همسرش وکیله .خیلییی خوب کمکت میکنه هزینه مشاورش هم خوبه ‌.بهت زود وقت مشاور تلفنی میده

خیلیییی ناراحت شدم برات .خودم حال روحیم خوب نیس داشتم تاپیک ها میخوندم .تا تاپیک شمادیدم.دکتراناهیتا ...

ممنون عزیزم این روزها دلم برای خودم کبابه فقط خدامیدونه من چی کشیدم ممنونم از لطفتون زحمت کشیدید

2706