2733
2734
عنوان

همفکری

778 بازدید | 61 پست
سلام دوست جونیا ، دانشجوی ارشد در یکی از نیمسالها یکی از برگه امتحانی را دانشگاه یا استاد گم کرده درس بصورت خودخوان بود،نمره یکی از برگه ها را برای من رد کردند در واقع ان درس افتاده محسوب شد،
به استادش که گفت م گفت برو آموزش ، اموزش گفت برگها را تحویل بدن استاد ما بررسی کنیم خلاصه دو ترم طول کشید اخرش هم استاد برگه ها را تحویل نداده بود

الان که موقع فارغ التحصیلی شده، ان درس روی معدل م تأثیر میزاره که قابل جشم پوشی نیست یک نامه تنظیم کردم برای اموزش رفت مرکز جواب امد که مدارک و مستندات لازمه

آخه اینها برگه ام را گم کردند مدرک از کجا بیارم خدای من

بنظرتون برم پیش معاون دانشگاه مسئله را توضیح بدم فایده داره وضعیت بدتر نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟ بنظرتون چیکار کنم میگم حداقل تأثیر ان درس را روی معدلم حذف کنن کد 3 بخوره قبول نمیکنن

راستی این استاد ه همه این کارها را کرد که باهام لج کرد این خودشون حضوری بهم اعتراف کرد

با توجه به این موارد چیکار کنم

ممنون میشم دوستهای خوبم راهنمایی کنین شما بودین چیکار میکردین

خدااااااای من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مگه سرجلسه امتحان ازتون امضا نمی گیرن؟
زندگی کنید برای رویاهایی که منتظر حقیقی شدن به دست شما هستند. شما فرصتی برای بودن دارید. پس ساکت ننشینید. بگذارید همه بدانند که شما با تمام توانایی ها و کاستی ها شاهکار زندگی خودتانید. کافی است لحظات گذشته را رها کرده و برای ثانیه های آینده زندگی کنید. چون رویاهایتان آنجاست و شما فقط و فقط یکبار فرصت زندگی کردن دارید .
سلام.

با ابراز تأسف از بابت این مسأله ...

به هر طریق ممکنی که میدونید و صلاحه، حقتونو بگیرید و به هیچ عنوان کوتاه نیایید ... حتی اگه شده بخواید برید پیش هر کسی از اون رییس رؤساها ...

دیگه چیز دیگه ای به فکرم نمیرسه که بخوام بگم ...
❤ امام علی (ع): بالاترین صداقت، وفای به پیمانهاست . . . ❤
الینا جون این استاد درس، اموزش زنگ زد به استاد و گفت شما کتبا تأیید کنین که برگه اش نبوده دست شما،
با کمال پررویی برگشته با رئیس اموزش میگه که این خانم حقش 2-3 بوده من بهش نمره دادم با اینکه انداخته نمره افتاده را میگه

یکی از کارکنان اموزش گفت اگر پیگیری کنی بیش از حد به کمیته انظباطی میکشوندت

نمیتونم چیکار کنم بنظرتون برم با این شرایط
یکی از کارکنان اموزش گفت اگر پیگیری کنی بیش از حد به کمیته انظباطی میکشوندت

نمیتونم چیکار کنم بنظرتون برم با این شرایط

مسأله ی اِحقاق حقه ...

وقتیکه خودتون به این موضوع واقفید که حقتون ضایع شده، اونوقت هر کاری که میشه کرد و هر تلاشی که لازمه برای اِحقاق حق، باید انجام بگیره ... باقیش دیگه توکل بر خدا و سپردن به اونه که بخواد حقو به حقدار برسونه ...

❤ امام علی (ع): بالاترین صداقت، وفای به پیمانهاست . . . ❤
آخه من نمیفهمم آموزش چطوری تایید کنه که برگه شما نبوده ؟

شما سر جلسه بودی و حاضری زدی

حالا اگر مراقب به جای 2 تا برگه 1 برگه گرفته اون باید پاسخگو باشه

دانشجوی حاضر در جلسه که نمیتونه برگه رو بزنه زیر بغلش بره بیرون !