2733
2739
عنوان

این پولا رو از کجا میارن

312 بازدید | 27 پست

دخترای سیزده چهاده ساله ی فامیل ایفون دوازده و سیزده دستشونه 

یا یکی از فامیلامون جدا شد دوتومن حقوق مادر خدا بیامرزش رو میگره 

همه جاشو عمل کرده فقط بیست تومن داد برای ابدومینوپلاستی الآنم دماغش تا چند وقت پیش محتاج یخچال دست دوم بود که خیر ها جور کردن بهش دادن

پیشرفت کردن خب

اقاااااا هستم آقا هستم آقا هستم خانما من آقا هستم آقا هستم آقا هستم آقا هستم لطفا از دادن استیکر خود داری کنید منظورم ژیگولیاش 😘نمونش  از دادن عکس هم من معاف کنید رحم کنید ب خودتون راضی نیستم وسط آشپزی  انگشت پلو بزاربد جلو اعضای خانواده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اون دخترارو منم دیدم

شغل شریف پدر پولداری  

۱۱۲۲۸…تو مث رقص گل سرخی رو بااااد🌹…من مث خارم رو ساقه هه اونم زیاد زیاد🥀…دو روز با من بگردی ببین…رنگیش میکنم در و دیوارتو😃…نگو نه که اصن نمیشه پیش من نباشی🫂…میشه کم نباشی میشه مث قبلنا شی…نگو که اصن دلم میخاد بی تو برم بمیرم💃🏻…من عاشق اینم که تا صب پیشت بشینم🤍…دیر اومدی زود نخا برو🚶🏻…بعد عمری عزیز گیر آوردیم تنها تورو🫂…با ژینا1400/8/27 در مغازشون🍫با سمانه و سارا1400/11/15 در مغازشون❤️با سمانه و سارا1401/1/10 در مغازشون...با ماهی در خونشون 1401/1/18... با نیکیا تو نوبهار 1401/1/25...12-13 مرداد در کافه استارباکس
اخه باباش تو به مغازه کارگری میکنه و کلا از مادرش جدا شده

شاید گوشیش فیکه

۱۱۲۲۸…تو مث رقص گل سرخی رو بااااد🌹…من مث خارم رو ساقه هه اونم زیاد زیاد🥀…دو روز با من بگردی ببین…رنگیش میکنم در و دیوارتو😃…نگو نه که اصن نمیشه پیش من نباشی🫂…میشه کم نباشی میشه مث قبلنا شی…نگو که اصن دلم میخاد بی تو برم بمیرم💃🏻…من عاشق اینم که تا صب پیشت بشینم🤍…دیر اومدی زود نخا برو🚶🏻…بعد عمری عزیز گیر آوردیم تنها تورو🫂…با ژینا1400/8/27 در مغازشون🍫با سمانه و سارا1400/11/15 در مغازشون❤️با سمانه و سارا1401/1/10 در مغازشون...با ماهی در خونشون 1401/1/18... با نیکیا تو نوبهار 1401/1/25...12-13 مرداد در کافه استارباکس
2740
اخه چجوری من وشوهرم صبح تاشب سگ دو میزنیم اخر فقط مایحتاج منزل رو میتونیم بخریم و اجاره خونه و قسط ب ...

اگه نمخندی ولی    پیشرفت به اینکه بیل و کلنگ بزنی صبح تا شب به دست نمیاد 

یه مثال راحت برات میزنم حقوق یه کارگر  پارسال 3800 بوده   اگه به همین حقوق کارگری بسنده میکرد همون داشت ولی اگه 30 ملیون وام میگرفت  وقسطش رو میداد سه ساله  و با اون 30 ملیون یک کالا رو دلالی میکرد  به جرات میتونم بگم ماهی 6 تومن میتونست گردش بگیره 

بدون که حتی زحمت بکشه پس الان زور زدن 24 ساعته ج نمده 

روش پپول در اوردن خیلی پچیده نیس مخصوصا تو ایران تو کشور مثل المان اگه صد تونی امروزت بشه 120 تومن باید توضیح بدی برا 20 تومن و مالیات بدی اما تو ایران یکشبه ملیاردی جا به جا میشه پولشون بدون هیچ گونه زحمتی و مالیاتی

اقاااااا هستم آقا هستم آقا هستم خانما من آقا هستم آقا هستم آقا هستم آقا هستم لطفا از دادن استیکر خود داری کنید منظورم ژیگولیاش 😘نمونش  از دادن عکس هم من معاف کنید رحم کنید ب خودتون راضی نیستم وسط آشپزی  انگشت پلو بزاربد جلو اعضای خانواده 

قدیمها می گفتن در مواردی دور از جون مردها تامین میکنن 

ولی امروز به خدا پسرها هم اینطوری نیستن و خودشون دنبال شوگر مامی و تک دختر پولدار و دختر شاغلند و شنیدم دنگ یک‌فلافل رو هم میگیرند 

گذشت اون زمانها . الان خیلیها خودشون پول در میارن  

اگه نمخندی ولی    پیشرفت به اینکه بیل و کلنگ بزنی صبح تا شب به دست نمیاد  یه مثال ...

عزیزم بنظر شما مثلا کسی که یه ساینا داره ی پراید خوابونده تو خونه چکار کنه با این دوتاماشین که پولش بیشتر شه الان یه ساله گوشه ی پارکینگه 

عزیزم بنظر شما مثلا کسی که یه ساینا داره ی پراید خوابونده تو خونه چکار کنه با این دوتاماشین که پولش ...

با خود ماشینا منظورت میخوای کاری انجام بدی یا با پولش

چجوری تشخیص بدیم

از دوربیناش

دوربینای فیک اون دایره های وسطش مشخصه دایره هاش کمرنگه

ولی اصلش دایره وسط دوربیناش مشخص نیست و مث ی دایره مشکیه

2706