2733
2734
کمرش سرما خورده. درسته که زیردکمه دار تنش میکنی ولی موقع عوض کردن یا شستن پهلو و کمرش سرما خورده. رعایت کن این مسئله رو مطمئن باش خوب میشه.
خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم مدفوع سبز نشانه سرماخوردگی کودک است . با یه پارچه کرش رو ببند بعد لباسش رو بپوش و طروی شلوار بپوش که اون پارچه بره زیر شلوار . هر وقت هم خواستی مامی اش رو عوض کنی سریع ببندش و زیاد بازش نذار
بعد هم یه شربت سرماخوردگی کودکان یا استانینوفن بهش بده گرم نگهش دار . بلافاصله بعد از چند ساعت خوب میشه . اینهایی که نوشتم تجربه خودم بوده از مامانم یاد گرفتم
ولی تجربه خود من در مورد مدفوع سبز سرماخوردن پهلوها و گوش درد و ... نیست. پسر من از بدو تولد مدفوع سبز داشت. رنگ مدفوع کاملا وابسته به مدتیه که مدفوع توی شکم میمونه و چقدر ترشحات روده ای بهش اضافه میشه. پسر من وقتی دیر به دیر مدفوع کنه سبز رنگ میشه ولی وقتی با فاصله کم مدفوع کنه زرد میشه. من بهش آب میدم و این کمک میکنه بیشتر مدفوع کنه. پسر من البته شیر خشکیه/
2731
مرسی بچه ها از نکات خوبتون
دیشب درد داشت حالا یا دلس بود یا گوشش. شکمش کار کرد سبز بود امروز صبح زرد شد
شکمش مرتب کارمیکنه
به سلامتی سرنوشت که نمیشه اونو از سر نوشت...
خانوما اصلا جای نگرانی نیست این رنگ سبز از قرص آهنی است که مادر استفاده میکنه و از طریق شیر وارد دستگاه گوارش نوزاد میشه. اگه میخواید مطمن بشید چند روز قرص آهن نخورید بعد ببینید مدفوع نوزادتون سبز هست یا نه.
خانوما اصلا جای نگرانی نیست این رنگ سبز از قرص آهنی است که مادر استفاده میکنه و از طریق شیر وارد دست ...

بچه من دوماهشه، چرا از دیشب مدفوعش سبز شده پس😭

ممکنه بخاطر نم زدن پوشک، شکم و پهلوش سرما خورده باشه؟؟

2740