2733
2739
عنوان

انگشترم گم شده

7679 بازدید | 36 پست
انگشترم ار دیرور عصر در آوردم از دستم گم شده همه جا رو گشتم دارم دیونه میشم
ار دستم در اوردم برم دوش بگیرم
گره شاه پریون هم ردم همش دارم صلوات می فرستم پیداش نمی کنم خیلی حواس پرتم
من یه سری حلقه موگم کردم بعدفهمیدم دست حاج اقامون بوده گفت برداشتم تاتنبیهه ت کنم وسایلتوبعدازین سرجاش بزاری اخه شوشوم خییییلی مرتبه برعکس منه شلخته
ولی حلقه موکه گرفتم تامیخوردزدمش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال حلال گم نمیشه عزیزم،پیداش میکنی،وااااای من یه سری رفتم دستشویی گوشوارم گلاب به روت افتادد توکاسه،اما بخدا شایدباور نکنی انگار یه سدی اومد جلوش نزاشت بیفته او ن تو،یه سری هم حلقم اینجوری شد،در صورتی که راحت سر میخورد میرفت ،اما از جاش تکون نخورد،
حلمای نازم درتاریخ93/4/14,ساعت 50/14دقیقه با وزن 2970اومد بغلم،خدااااااااایا شکرت
2731
من کلا با دستشویی قرار داد دارم،روز عروسیمم تو دستشویی ارایشگاه گلوبند سرویسم افتاد،یه سری انگشترمو گم کردم و سریع پیدا شد
حلمای نازم درتاریخ93/4/14,ساعت 50/14دقیقه با وزن 2970اومد بغلم،خدااااااااایا شکرت
2740
وا چه ربطی به پول حلال و حرام داره چقدر خرافی هستین آدم باید حواسش رو جمع کنه خود من پارسال حلقه ازدواجم رو گم کردم تا همین حالا امیدوهرم پیدا بشه ولی کو.....
نکنه پولش حلال نبوده از نظر بعضی ها!!!!!

خدا هم که باشی بندگانی هستند که ناراضی اند، به دنبال رضایت چه کسی می گردی!!!؟
ببخشید مگه علیرضا همسرته ؟
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

حضرت امام رضا(ع): برای گم‌شده بگوید:
وَ عِنْدَهُ مَفاتِحُ الْغَیْبِ لا یَعْلَمُها اِلاّ هُوَ وَ یَعْلَمُ ما فِی الْبَرِّ وَ الْبَحْرِ وَ ما تُسْقُطُ مِنْ وَرَقَهٍ اِلاّ یَعْلَمُها وَ لا حَبَّهٍ فی ظُلِماتِ الْأَرْضِ وَ لا رَطْبٍ وَ لا یابِسٍ اِلاّ فی کِتابٍ مُبینٍ اَللّهُمَّ اِنَّکَ تَهْدی مِنَ الضَّلالَهِ وَ تُنْجی مِنَ الْعَمی وَ تَرُدُّ الضّالَّهَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ اغْفِرْلی وَ رُدَّ ضالَّتی وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ سَلَّمَ
والا من خرافاتی نیستم ولی مادربزرگم میگفت گوشه دستمالت رو گره بزن و بگو گمشده من پیدا بشه و چند تا صلوات و پیدا میشه

من هم همیشه این کار و کردم و پیدا شده ...انگار ادم بیشتر فکر میکنه و یادش میاد اصلا کجا گذاشته

ایشالله پیدا بشه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706