2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی:/ 

داخلش از موادی استفاده میشه که برای کشتن حشرات و ایناس

برا همین بهداشت ممنوع کرد

زیر ۱۸ سال به هیچ عنوان روم ریپ نزنن:/ من اگه حوصله بچه  داشتم  مهدکودک میزدم:)   ضد کودک همسری
2738

میگن مشکلات میاره ولی اکثریت بچه ها ازش استفاده میکنن همه جا دنیا رایجه. اگه مشکلی بود جمعش میکردن. نگران نباش

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست

فاسد میشه و چون بچه ها مدام درحال دست زدن بهش هستنو مثل خمیر بازی همه سطوح می مالن تا بهش شکل بدن   میتونه مشکل ساز باشع   من تو کلاسم  ۳نفر قارچ گرفتن کنار ناخن  انقدر با این اسلایم ها بازی کردن

معجزهءعشق اتفاق افتاد 
خیلی:/  داخلش از موادی استفاده میشه که برای کشتن حشرات و ایناس برا همین بهداشت ممنوع کرد

یه بار هم مشکل میاره؟

طوری زندگی کن که خدا با افتخار بگه♥اون بنده ی منه♥
میگن مشکلات میاره ولی اکثریت بچه ها ازش استفاده میکنن همه جا دنیا رایجه. اگه مشکلی بود جمعش میکردن. ...

❤❤مرسی

طوری زندگی کن که خدا با افتخار بگه♥اون بنده ی منه♥
2706