2752
2734
عنوان

آیا من مادی ام؟( درد دل)

476 بازدید | 17 پست
ما زندگیمون رو از صفر شروع کردیم. اجاره نشینی توی خونه ی 70 متری .اما شوهرم خدارو شکر زود کار و بارش گرفت و تونستیم همون خونه رو بخریم. منم طلاهامو فروختم. وام گرفتیم.و مامانم هم حدود 1/3 پول خونه رو داد.بعد شوهرم بازم کارش بهر شد و تونستیم بریم یه جای بزرگتر.تابستون باهم بحثمون شد و من بهش گفتم وقتی مامان من 1/3 پول خونه رو می ده باید این خونه به نام منم باشه. شوهرم بهم گفت تو مادی هستی. بحث تموم شد و من عذر خواهی کردم. گذشت و گذشت. تا امروز که فهمیدم کار و بار شوهر بنده همچنان رو به بهبوده. فهمیدم توی یک پروژه شریک شده وتونسته یک ماشین خارجی بخره... من دیگه هیچی نگفتم که این یکی رو دیگه به اسم من کن. چون دلم نمی خواست به من انگ مادی بودن بزنه. اما خب اگه من مادی ام و اون نیست، چرا اصلا به فکرش نمی رسه که منم تو این زندگی تلاش کردم؟
چه شب و روزهایی تنهایی کشیدم و تو افسردگی اشک ریختم چون شوهرم سر کار نبود. چندین عید رو تنهایی گذروندم. چون اون نبود. خودمم کار می کردم اما پاره وقت. و همه حقوق خودمو هم برای خریدن خونه بهش دادم. نیاین بگین تو زندگی مشترک پول من و اون نداره. می تونست لااقل به عنوان تشکر یا احترام یه ماشین برای من و به نام می خرید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زن و شوهر باید تو همه چی شریک باشن چه مادی چه معنوی
درخواستت اصلا زیاد نیست باید با توجه به اینکه مامانت پول داده بخشی از خونه به نامت بشه اگه دیدی اینکار رو نمیکنه تو هم حواست به زندگیت باشه
ما به دنیا آمده ایم که زندگی کنیم تا قیمت پیدا کنیم نه به هر قیمتی زندگی کنیم
2731
مادی نیستی! ولی مردا نمی فهمن!
شایدم بعدا سورپرایزت کنه!
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2
نه عزیزم شما مادی نیستی . ولی همون موقع که مامانت پول میداد حداقل به اندازه پولی که داده از خونه به نام تو میزد .
ولی یه کم دندون رو جیگر بزار .
بعضی از مردا اینجورین .
می تونی بهش بگی یه ماشین لازم دارم برام بخر .
شوهرت مادیه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
حالا من یه ذره طلا دارم تا شوهرم میگه بده خونه بگیریم اول بهش میگم نامه بده که نصفش برای منه ... این مادی بودن نیست ........ برای آینده هردوتون هست
خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
2706