2737
2739
عنوان

عوض کردن وسایل خونه و سبک خونه

128 بازدید | 9 پست

من تازه دوسال خونه خودمم ولی اسباب ها دلمو زده دلم میخواد ی خونه مدرن و مینیمال داشته باشم‌...از طرفی اسباب هام نو هس و حیفه ....ولی اصلا انرژی منفی میگیرم و تو خونه خوشحال نیستم ...همه چی شیکه ولی باب دلم‌نیست ...پیشنهادتون چیه بدون اینکه ضرر کنم بتونم وسیله هارو عوض کنم

عوض نکننننن وسلاام

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه دست به هرچی بزنی باید میلیونی خرج کنی😁

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2731
عزیزم هی دکور خونتو عوض کن نذار خونت راکد بمونه

دکور ک عوض میکنم‌ولی کلا با وجود یسری اسباب ها مشکل دارم از طرفی دلم میخواد سبک خودرو کلا عوض کنم الان خیلی سلطنتی و شیک ..ولی دلم میخواد مدرن باشه ..اصن در و دیوار خونه فحشم میده

2740

بستگی به وضع مالیتون و شرایط زندگیتون داره

اگه وضع مالی خوبی دارید خونه مال خودتونه عوض کن چه اشکالی داره

وسایل قبلیتم بده برای جهیزیه عروس نیازمند اینجوری اصلا ضرر نمیکنی

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑