2733
2734
عنوان

لکه بینی در هفته پنجم بارداری

447 بازدید | 14 پست

سلام من هفته پنج بارداری هستم ۵روزه لکه بینی دارم سونو دادم مشکلی نداشتم ولی ضربان قلب جنین شنیده نشده دکتر بهم شیاف نداد...کسی بوده که اینجوری شده باشه ولی خوب شده...نگرانم

نگران نباش 

خیلی زود رفتی سونو 

صبرکن 

توکل کن به خدا

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعله 

مامان من سر خواهرم تا ۴ ماه خونریزی داشت همش شیاف میزاشت چطور بهت ندادن؟ ولی بعد ۴ ماه ک چرخید جفت و جنین خونریزی اوکی شد

حتما باید بری دکتر بهت شیاف بره خونریزی بند بیاد بچت حفظ بشه

سه ماهه اول بارداری خیلی مهمه 

2731

زود رفتی سونو ولی عجیبه که دکتر بهت شیاف نداده کاش بری پیش دکتر دیگه ای 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
بعله  مامان من سر خواهرم تا ۴ ماه خونریزی داشت همش شیاف میزاشت چطور بهت ندادن؟ ولی بعد ۴ ماه ک ...

گفت چون ضربان قلب بچه شنیده نشده فعلا فایده ندارد ده روز دیگه مجدد بیا سونو

2738
گفت چون ضربان قلب بچه شنیده نشده فعلا فایده ندارد ده روز دیگه مجدد بیا سونو

اها انشاالله چیزی نیست

ولی خودت تا ده روز مراعات کن برای رابطه و سنگینی و کار و سرپا ایستادن استراحت مطلق باش

یه ماما و یه متخصص رفتم گفتن فعلا چون قلب تشکیل نشده شیاف لازم نی

دوست منم مثل شما لک بینی داشت پیش بهترین فوق تخصص رفت حتی قبل از تشکیل قلب بهش شیاف داد دور از جون ممکنه سقط بشه  باید با شیاف ازش جلوگیری کرد 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
جدی ...شیاف چی 

فک کنم پروژسترون باشه نمیدونم ولی یه شیافه که توی بارداری ها برای اطمینان و جلثگیری از سقط میدن وقتی کسی لک بینی داره

2706