2733
2739
عنوان

اونی که ۴سال دوسش داشتم عقد کرد

727 بازدید | 28 پست

از وقتی ۱۳سالم بود خواستگارم بود

منم یه شب تو ۱۸سالگیم دیدمش علشقش شدم 

تا اون موقع هم دوسم داشت 

منی که درسم خوب بود آرزو ها داشتم 

قید کنکور زدم 

باهاش در ارتباط نبودم ولی دوسش داشتم خیلی 

امروز خبر عقدش شنیدم 

من باختم همین 

زندگی باختم 

کنکورم باختم 

من یه ۲۱ سالم که زندگیش باخت 

خدایا چرا دلت برام نسوخت؟

خدایا چرا مهرش انداختی دلم اگه قسمتم نبود 

هعی

کاربری نهممه پس دهنتو ببند زر زر اضافع هم نکن جانم👀حالا من حال ندارم بر*ینم بهتون ت جوگیر نشو ک😐😂بودن با من جز لیاقت اعصاب هم میخواد✌🏻نصف مشکلاتم واسه زبون درازیمه و نصف دیگشم واسه اخلاق گوهمه🥲حاجی اگه ازمن بدت میا برو ته صف وایسا تا ب کتفم بگیرمت😔😂 بالآخره همه آدما ک خوش سلیقه نیستن🤪منم اون آذر ماهی کرمو😁🌸ب کسی خوبی نیومده هر چی سگ اخلاق تر مورد علاقه تر😂🤝🏻نرو پشت سرم بگو خرابه بگو ر*بده بهم حالم خرابه😔😂و همانا خدا من را برای ر*یدن ب خیلیا آفرید😎😂✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

خدابهترین شو جلوراهت میزاره

خستم ازجماعت زنده کش مرده پرست .برام دعا کنید به عشقم برسم می‌دونم دعاهای نی نی سایتا میگیره به امید اینکه بیام تایپیک‌ بزنم که بهش رسیدم🥺♥️تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۴

خدا؟

خدا کاری نکرد....همه ی این مسیر رو تو منتخب شدی

چققققد بگیم برای هیچکس نبازید خودتونو

چقد بگیم برای هیچکس از اولویت و اهدافتون نگذرید!!!

فدا یه تار موت زندگی همینه

سنیم که نداری....بشین با انگیزی دوباره بخون و زندکیتو بساز...قوی باش میدونم سخته اما زندگی در جریانه

توام از حماقت بدت میاد؟                                                                                                                   پس منتظر اونی که رفته نباش :)                                                                                                                          

میدونم الان ناراحتی اما 

هدف تو نباید یه آدم باشه کلا آدما نباید یه هدف داشته باشن بنظرم اینجور اگه بش نرسن کل زندگیشونو میبازن 

از الان شرو کن بخاطر خودت زندگی کن بخاطر خانوادت 

این روزام میگذره 

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
2706