2733
2734
عنوان

شوهر گداصفت. کمکم کنید

821 بازدید | 49 پست

از همون اول خسیس بود. هم خودش هم خونوادش بخصوص مادرش. من ۵ روز پیش زایمان کردم، مادرش اومد پیشم یه روز با اصرار، تا صبح فقط نشست اون وسایلی که مقوی بود برا من خریده بودن یا درست کرده بودن آورده بودن اونا رو خورد، بعد اومد خونمون نمیدونست چی بخوره انقد هول کرده بود. شوهرمم از اون بدتر، برام کمپوت اناناس آوردن و بابام هم خریده برام(یادم رفت بگم خونه بابام هستم)، میاد میشینه اونا رو میخوره، تخم مرغ و روغن محلی بابام خریده، امروز صبح دوتا تخم مرغ خام رو برداشت گذاشت جیبش رفت گفت میبرم اداره.... درحالیکه میدونم برد برای مامانش. خدایا چیکار کنم خستم خیلی حالم خرابه خیلی شرمنده ام جلو خونواده به جای اینکه برام بخره میاد اونایی رو هم که خریدن میخوره و میبره میده مادرش بخوره

خدایا شکرت منم مامان شدم♥️🧡🌹 میدانم که مرا هم میبینی خدای مهربانم.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببخش ولی جلوی اونا ن چیزی بخور.ن بیار وشط

نیاوردم صبح رفت از یخچال برداشت برد! بخدا حالم خیلی بده

هرکس اومدپیش بچت کادو داد همرو بده جیزمقوی و جلوکسی نگو ک چیزخریدی

انقدر گدا هست ننشو میزاره بالا سرم تا دقیق بفهمه کی برام چی آورده

2738
خندم گرفت ببخشید

خنده نداره دارم خون گریه میکنم. زائو ام نباید ناراحت بشم ولی از دست این و کاراش و خونوادش دائم در حال گریه و غصه خوردنم

شاید داری اشتباه میکنی و واقعا برده اداره.حتی یک درصد احتمال بده.و دوم اینکه بهش بگو بخر بیار برام .شاید ندونه و یا اینکه اصلا بقول خودت خسیس باشه وقتی بهش بگی دیگه نمیتونه بگه نه 

چقدر زشت.......برو خونه خودت لااقل.اگه یکم روبراه شدی سریع برو خونه خودت تا بیشتر از این جلو خانوادت خجالت زده نشی.اگرم کادو پول اینا اوردن بده مامانت برات چیزی بخرن خودتو تقویت کن.

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
منم شرمنده شدم والا

دلم میخواد زمین دهن باز کنه برم‌توش وقتی مامان و بابام میفهمن کاراشو. بابای بیچارم هر چی دستش میاد برا من وسایل میخره تا قوت بگیرم اونوقت شوهرم....

وقتی میاد دیدنت خوراکی ها رو دم دست نزار . قایم کن نزار ببینع . تو خودت باید بخوری قوت بگیری

قایم میکنم میگه برام بیار. یا یواشکی میره میخوره برمیداره