2752
2734
عنوان

لطفا مامانا بیاید منو دلداری بدید

497 بازدید | 39 پست

اول خدارو کلی شکر میکنم که بهم بچه بخشید و بچم خداروشکر سالمه

ولی خیلی ناراحتم !

بچم الان ۲۰ روزشه ،حالت افسردگی گرفتم

قبل از اینکه دنیا بیاد منو همسرم کلی ذوق داشتیم کلی تو اینستا برا هم کلیپ نی نی ارسال میکردیم و شبا با هم فیلم نی نی ها رو می دیدیم

الان که بچم به دنیا اومده سبزه هست و کله صورت و بدنش مو 

هرکی میبینه میگه !باورتون نمیشه افسردگی گرفتم دلم نمیخواد هیچ جا برم که کسی ببینش 

خیلی دلم گرفته خیلی دلم میخواست بچم قشنگ باشه

ناشکری نمیکنم ولی واااقعا خوش به حال اونایی که وقتی به بچشون نگاه میکنن انقد قشنگه که ذوقش رو میخورن 

درست میشه ب مرور. هم حالت خوب میشه هم فسقلیت موهاش میریزه

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

صبر کن صورتش باز میشه موها هم میریزه 

زکات عقل تحمل نادانان است... .چقدر سخت و طاقت فرساست که خلقی از زبانت در امان نباشند چقدر کاربر ترسناک تو این سایت هست که فقط باید ازشون دور شد و فرار کرد و چقدر باید تاسف خورد که معنی و مفهموم خیلی از کلمات رو بلد نیستن و مدعی هم هستن پناه میبرم به خدا از هتاک و فحاش افسار گسیخته من سلیطه بازی بلد نیستم... ..ادب از که آموختی؟! از کاربرهای هميشه در صحنهٔ نی‌نی سایت!!!!کاش یاد بگیریم نظر با عقیده متفاوت هست لطفا عقاید خودتون رو در قالب نظر به دیگران تحمیل نکنید بله با شما هستم کاربر همه چیز دان که تمام کتاب های دنیا با عنوان های مختلف رو مطالعه کردی اما هنوز اندر خم فهم تفاوت نظر با عقیده هستی 

وای ننه🤣🤣🤣 .طبیعیه بچه سیاه و پرمو و زشتن بعد رذیف میشه میشن هلو😍😍من بیام بیارمش پیش خودم تا موهاش بریزه😂گناه داره بخدا جوجه اس هنوز دوماه دیگ خوب میشه 

میشه برای شادی روح مامانم ی صلوات بفرستید؟😢

اولا عزیزمتبریک میگم بهت .قدمش نیک باشه .بچه به مرور تغییر میکنه .پسرم روزای اول عین برف سفید بود ولی الان چهارسالشه سبزه شده .خب بچه به پدرومادر و خویشان نزدیک شبیه است 

.بچتم یکیه عین خودتون اینجوری نگو .به مرور تغییر میکنه .

2706