2737
2734

وااااای چقدر بعضیا بدجنسن

من دوستم مشاوره باهم داشتیم این تاپیکو میخوندیم دوستم گفت چقدر شرایط این زن سخته ،اونوقت بعضیا میان به راحتی قضاوت میکنن

ینی به یه زن دل شکسته که انقدر آسیب دیده تو زندگیش رحم نمیکنن و زخم زبون میزنن؟؟؟

از کی انقدر قلبامون سنگی شد؟

همین آدمایی که این حرفا رو میزنن کسایی هستند که سر بقیه بلا میارن و آدم بده ی تاپیک های زندگی مردم اینا هستند

قلبم درد گرفت چندتا رو خوندم بقیه رو نتونستم بخونم

فیلم او یک فرشته بود یادتونه؟حسن جوهرچی اون دوستشو قضاوت کرد و گفت تو هرزه ای فلان..خداوند دقیقاً حسن جوهرچی رو تو شرایط اون مرد  قرار داد و خود حسن جوهرچی هم آخرش خیانت کرد،میگن کسانی که دیگران رو قضاوت میکنن خداوند یا کائنات آدم رو تو اون شرایط قرار میدن و همون بلا رو سرش میارن ببینن اگه این آدم جای اون بود چه میکرد

فقط امیدوارم وقتی اینجوری قضاوت میکنید و دل میشکونید خداوند همون شرایط رو برای شما رقم بزنه ببینم سربلند بیرون میاین؟؟؟؟

تجربشو داشتم قضاوت کردم به سرم اومد اصلا تو مغزم نمیگنجید که این بلا سرمون بیاد

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من که خیلی ناراحت شدم 

مخصوصا یکی از کاربر ها. خیلی حرف های تند و گستاخانه ای زد. 

هنوز متعجبم که این چجور موجوداتی هستن 

هر موقع در مناطق جنگی راه رو گم کردید نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را میکوبد همان جبهه خودی است. شهید همت              🔵باید چند بار وصیت حاج قاسم را خواند.....جمهوری اسلامی، مرکز اسلام و تشیّع است. امروز قرارگاه حسین‌بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. ا گر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی(ص)

موافقم منم تاپیک رو خوندم بعضیا کاسه داغ تر از اش شدن و بدون فکر فقط حرف میزنن .بعضیا هم بدون اینکه لحظه ای شرایط خانم رو درک کنن سرزنش و سرکوفت میزدن که بی رحمی و..... خیلی ناراحت شدم .در کل سعی کنید هیچ وقت تو سایت دردل نکنید

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
تجربشو داشتم قضاوت کردم به سرم اومد اصلا تو مغزم نمیگنجید که این بلا سرمون بیاد

من یه وقتی شوهرم یکیو قضاوت میکنه میگم تو رو خدااا اینجوری نگو یه وقت خدا مارو جای اون آدم میزاره،معلوم نیست اگه ما به جاش بودیم چیکار میکردیم انقدر میترسم از قضاوت

من وقتی که تاپیکش وگرفتم انقدر حالم بدشد وناراحت شدم براشون که اصلا حرفی به ذهنم نمیرسید که بنویسم یانظربدم فقط ازخدا میخوام به دل شکسته اش امیدی بده وانشالله بتونه باپسر بزرگش وخانواده جدیدش باهم زندگی کنند

2740
من که خیلی ناراحت شدم  مخصوصا بی از کاربر ها. خیلی حرف های تند و گستاخانه ای زد.  هنوز م ...

وااااای یکی برگشته بهش گفته تولید مثل رو گربه هم بلده 

چقدر بی ادبن بعضیا 

خدا بگم چیکارشون نکنه

میگن کسی که یکی رو قضاوت کنه نمیمیره تا خودش به اون درد مبتلا نشه....نمیدونم چطور بعصی افراد اینقدر بی محابا دل میشکنن 

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
وااااای یکی برگشته بهش گفته تولید مثل رو گربه هم بلده  چقدر بی ادبن بعضیا  خدا بگم چیکار ...

دقیقا 

انقدرحالم بد شد  که رپلای نکردمش. 

کوتاه هم نمیومدن.  یکی پشت اون یکی پست میذاشتن 

هر موقع در مناطق جنگی راه رو گم کردید نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را میکوبد همان جبهه خودی است. شهید همت              🔵باید چند بار وصیت حاج قاسم را خواند.....جمهوری اسلامی، مرکز اسلام و تشیّع است. امروز قرارگاه حسین‌بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. ا گر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی(ص)

حدیث داریم دراین باره تا طرف مبتلا نشه به همون بلا از دنیا نمیره 

زکات عقل تحمل نادانان است... .چقدر سخت و طاقت فرساست که خلقی از زبانت در امان نباشند چقدر کاربر ترسناک تو این سایت هست که فقط باید ازشون دور شد و فرار کرد و چقدر باید تاسف خورد که معنی و مفهموم خیلی از کلمات رو بلد نیستن و مدعی هم هستن پناه میبرم به خدا از هتاک و فحاش افسار گسیخته من سلیطه بازی بلد نیستم... ..ادب از که آموختی؟! از کاربرهای هميشه در صحنهٔ نی‌نی سایت!!!!کاش یاد بگیریم نظر با عقیده متفاوت هست لطفا عقاید خودتون رو در قالب نظر به دیگران تحمیل نکنید بله با شما هستم کاربر همه چیز دان که تمام کتاب های دنیا با عنوان های مختلف رو مطالعه کردی اما هنوز اندر خم فهم تفاوت نظر با عقیده هستی 
اره منم شنیدم

حدیث از امام صادق صلوات الله علیه و آله 

زکات عقل تحمل نادانان است... .چقدر سخت و طاقت فرساست که خلقی از زبانت در امان نباشند چقدر کاربر ترسناک تو این سایت هست که فقط باید ازشون دور شد و فرار کرد و چقدر باید تاسف خورد که معنی و مفهموم خیلی از کلمات رو بلد نیستن و مدعی هم هستن پناه میبرم به خدا از هتاک و فحاش افسار گسیخته من سلیطه بازی بلد نیستم... ..ادب از که آموختی؟! از کاربرهای هميشه در صحنهٔ نی‌نی سایت!!!!کاش یاد بگیریم نظر با عقیده متفاوت هست لطفا عقاید خودتون رو در قالب نظر به دیگران تحمیل نکنید بله با شما هستم کاربر همه چیز دان که تمام کتاب های دنیا با عنوان های مختلف رو مطالعه کردی اما هنوز اندر خم فهم تفاوت نظر با عقیده هستی