2737
2739

سلام احساس میکنم پوست صورتم داره چروک میشه، 36 سالمه. چکار کنم صاف بشه؟ 

اگه مهمون خونه ای بودید و صاحبخونه براتون چای آورد، رد نکنید‌؛ شاید این تنها چیزی باشه که برای پذیرایی داره..... حواسمون به دستهای خالی باشه.... 🤲یادمان باشد زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست؛ ساعت بعد، حساب داریم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برای لکه های کک و مک روی بینی و شوره زیاد سر چی خوبه

اول باید ببینی علت لک ها چیه ،اگه بتونی آزمایش هورمونی بده ،از آفتابه یا قرص هورمونی خوردی ؟؟

خدایا شکرت به خاطر همه چیز  
2740

سلام گلم 

برای پوست چرب سر که باعث شوره شده چی کار کنم به نظرتون ؟

خودم الان شامپو درمالیفت مخصوص موهای چرب استفاده میکنم 

دعا کنید سکته کنم بمیرم لطفا 🙏تنها چیزی که آرومم میکنه مرگ هست خواهش میکنم دعا کنید😭😭                                
سلام گلم  برای پوست چرب سر که باعث شوره شده چی کار کنم به نظرتون ؟ خودم الان شامپو درمالیفت م ...

و یه سوال دیگه 

کرم ویتامین سی برای بستن مافذ پوست خوبه ؟

دعا کنید سکته کنم بمیرم لطفا 🙏تنها چیزی که آرومم میکنه مرگ هست خواهش میکنم دعا کنید😭😭                                
سلام احساس میکنم پوست صورتم داره چروک میشه، 36 سالمه. چکار کنم صاف بشه؟ 

خب بله چون از ۲۵ سالگی ،کلاژن سازی پوست کم می شه ،بلیو از کرم های کلاژن ساز استفاده کنی و صورتت رو ماساژ روزانه بدی 

و یه سوال دیگه  کرم ویتامین سی برای بستن مافذ پوست خوبه ؟

بیستر باعث روشن شدن می شه تا بسته شدن منافذ ولی باید دقت کنی چون خود ویتامین سی باعث چرب شدن و جوش زدن می شه ،چه کرمی مارکش چیه ؟؟

عزیزم برای از بین بردن جوش های سر سیاه بینی چیکار کنم ؟ پوست صورتم بشدت خشکه چیکار کنم ؟ ریزش مو د ...

خکاهش می کنم ،جکس های سرسیاه باید پاکسازی پوست و لایه برداری هفتگی انجام بدید و روتین روزانه داسته باشید حتما،  پوست صورت باید از آبرسان  استفاده کنین، ریزش مو اگه بتونید یه چکاب کامل بده ببینم مشکل چیه، شامپو بدون سولفات استفاده کن 

2706