2752
2734
عنوان

دیگه نمیتونم بخوابم کمکم کنید

1351 بازدید | 38 پست
الان هفته 29 هستم دو قلوها یکی سمت راسته و یکی سمت چپ....به هر پهلویی که میخوابم به شدت نی نى ضربه میزنه انگار بهش فشار میاد دیگه کلافه شدم بشتر وقتام به راست میخوابم اشکال نداره. ?بگید چکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخیییییییییییییییی.....ولی فک نکنم عیبی داشته باشه.....اخه چاره ی دیگه ای نداری نینی منم سمت راستم بود روش میخوابیدم

لگد میپروندمجبور بودم بیشتر به چپ بخوابم
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2731
ایشالا نینی هات سالم بدنیا بیان گلم.......از من میشنوی حسابی استراحت کن هر جور که شده........بیان دیگه همه چی

تعطیله
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2706