2733
2739
عنوان

سلام دیگه خسته شدم یعنی میشه منم مامان بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 4835 بازدید | 160 پست
آیت الکرسی هم زیاد بخونید من آیت الکرسی همه مشکلاتمو حل کرده واقعا تو تمام مراحل زندگیم خدا خیلی هوامو داشته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا خدا هست هرگز دلی تنها نیست اسیر لطف خدا باش که بی خدا زندگی زیبا نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
البته من تو اقدامم ولی نه نمازی خوندم نه دعایی نه ختمی هیچ کاری نکردم شاید اگه این کارا رو کرده بودم خدا هم لطفشو بهم نشون میداد اما این ماه حتما خوب میشم به کمک خدا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا خدا هست هرگز دلی تنها نیست اسیر لطف خدا باش که بی خدا زندگی زیبا نیست
نقرابی پست ها : 1130عضویت:1392/7/17 1394/1/27 - 2:42 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] کل ماجرا خلاصه وار اون موقع که ایت الله بهجت ره زنده بودند،یه خانم متدین از دوستان سالها بچه دار نمیشد و همه راههای پزشکی رو طی کرده بود ولی بچه دار نمیشد. یه روز میره سر راه مسیر ایت الله بهجت رحمة الله علیه و با هر بدبختی بوده از لای جمعیت موفق میشه سوالشو بپرسه.میگه یه دستورالعملی ذکری برای بچه دار شدن میخوام. ایشون میفرمایند :صبر کن ماه رجب بیاید،خودت و شوهرت صد هزار صلوات به نیت بچه دار شدن بفرستید،اگر هم نمیتوانید از نزدیکان کمک بگیرید برای صلوات ها. این خانم دستور فوق را به دوستش هم که بچه دار نمیشد گفت هر دو انجام دادند .رجب صلوات ها را فرستادند و شعبان بچه دار شدند. این خبر به ما رسید ما هم انجام دادیم و نتیجه گرفتیم. خاله ام و شوهرش و مادربزرگ و پدربزرگم و من و مامانم صلوات ها رو فرستادیم. تعداد رو یادداشت میکردیم که صد هزار تا بشه. اضافی صلوات ها رو هم هدیه به خود ایت الله بهجت ره و امواتمون کردیم
2740
سلام خانمای گل شوهر منم کم تحرکی اسپرم داشت، من بهش خرنوب دادم ، خوب شد و الان شش ماهه باردارم، در ضمن یک شب در میون زنجبیل و دارچین با هم آسیاب کردم با آب جوش و عسل بهش میدادم ، شما هم امتحان کنید ، به امید خدا جواب میده، در ضمن استرس و نا امیدی رو از خودتون دور کنید دوستتون دارم

برای درمان باردار نشدنتون به طب اسلامی مراجعه کنید خیلی موثره. پیش استاد تبریزیان تو قم یا مشهد برید.

یا شاگردان آیت الله تبریزیان تو قم فعالیت دارن پیش اونها برید. از آشناهامون اومدن مشکلشون حل شده خدا رو شکر. ان شاالله که شما هم خوب میشید.