2737
2734
نوزده ماهه که اقدامم شوشو مشکل کم تحرکی داره البته تحرکش 40درصده بعضی وقتا از نرمالم بیشتره بعضی وقتا به 18درصدم میرسه خودمم یا پرولاکتینم بالا میره یا تیروییدم کم کار میشه حالا هم ویتامین دی بدنم کم شده حالا هم ماه دیگه ای یو دارم خیلی ناراحتم که از دکی نخواستم واسم ای وی اف کنه اکثر بچه های سایت میگن ای یو فایده نداره بخدا دیگه بریدم همه اونایی که بعد از من عروسی کردن بچه دارن جاریم تو این دوسال دوبار باردار شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزززم چرا مامان نمیشی صبور باش گلم حتما حکمتی داره میدونم درکت میکنم واقعا سخته ایشالا خدا جواب صبرتو زودتر بده
خدا جونم غم از دل همممممممه بیرون کن....همه بگین آمین
اگه تیرویدت کم کاره حتی خفیف باید قرص بخوری پرولاکتینت هم برا همین بالاس ویتامین دی هم نگران نباش ۳ هفته اول آمپول بزن ۳ تا بعدش هفته ای یه قرص بخور منم این مشکلات رو دارم
2738
منم7ماه منتظرم ازدیروزکه بری اومدغم بادگرفتم شوهرمم کم تحرکی داره.کم تحرکی بده؟؟؟باعث میشه دیربارداربشیم؟؟؟
ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
اطلسی جونم مرسی وقتی این عکسو گذاشتم تویشهرمون روی بنرای ماه محرم همش این عکسه بود دو ساله ماه محرم به امام حسین التماس میکنم بخدا من اگه باردار بشم پز بارداریمو به کسی نمیدم حتی نمیگم که باردارم
2706