2752
2734

دوستان مواظب داروی تقلبی جی سی که الماس طب میفروشه باشین. من شانس اوردم جعبه اصلی رو داشتم با اون چک کردم، رنگ در جعبه فرق میکنه و روی برچسب داروی تقلبی اشتباه تایپی داره (خط دوم) که رو جعبه اصلی نیست.درب اصلی باید طلایی باشه نه نارنجی . خیلی مواظب باشین  شرکت الماس طب داره به خاطر پول جون ما رو به خطر میندازه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زیر جعبه هاش تولیداش مشخصه الهام جون تاریخ تولیداش فرق میکنه من خودم جیسی خریدم و خیلی راضی ام اصلا نگران نباش محصولاتشون اصله من داداشم از المان اومده بود چک کرد گفت درسته محصول المانیه 

اتقاقا من همین جیسی و خوردم و ۷ کیلو وزنم کم شده هیچ مشکلی ام ندارم پارسال خریدم درش طلایی بود امسال ...

خیر من دو روز پیش خریدم کد اصالت رو من زدم کاملا تقلی هست،روی کپسول ها GCG2 حک نشده،نوار طلایی سلفون هم نداره،مرجوع هم نمیکنن

خواهر شوهرمم خرید کرده از الماس طب خیلی راضیه تازه میخواست اسلیو کنه ولی الان خیلی وزن کم کرده با هم ...

ضمنا بخاطر مواد نخدری که داخل قرص های تقلبی هست عوارض جبران ناپذیری به همراه داره

بله متاسفانه من خودم دو روز پیش GCخریدم ، هم کد اصالت در سایت GCHERBAL تایید نشد، هم نوار طلایی نداشت روی سلفون،هم روی کپسول ها GCG2 حک نشده هم از کیفیت بسته بندی مشخصه، اصلا هم مرجوع نمیکنن با اینکه خودشون گفتن اگر بارکد اصالت تایید نشد ما پس میبریم محصول رو ولی کاملا دروغ میگن و پس نمیبرن، به هیچ عنوان خرید نکنید از الماس طب چون محصولات تقلبی اکثرا مواد مخدر داخلشون هست دیگه خود دانید

دوستان کسی از این شرکت کلاهبردار الماس طب خرید کرده پیام بده تا راهنمایی اش کنم 

من به پلیس فتا شکایت کردم و پیگیر روندش هستم،جالبه تو استان ما چند نفر دیگه هم شاکی هستن 

ضمنا کپسول ها رو فرستادن آزمایشگاه برای تست وجود مخدر مخصوصا متاآمفتامین

2706