2733
2739
عنوان

سریع تا شوهرم نیومده بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 36 پست
خودت با یه پیج دیگه یا فیک اول ته توشو درار  

اول کم کم با دختره طرح رفاقت بریز بعد که فهمیدی کیه و چیه و.. پتشو بریز رو اب هر چی خاستی بگو فقط اول مطمین شو کیه چه ارتباطی داره با شوهرت تا قبله اینکه مطمین شی چیزی به شوهرت نگو

بهش پیام بدم. بگم لطفا دیگه درخواست نده؟ ببینم چی میگه؟ 

آره بگو

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
درخواستش و رد کن و هیچ واکنشی نشون نده   لطفا به دختری که جدا شده نگو مطلقه همون مجرد درس ...

اخه قیافشو ندیدی. خیلی ببخشید ب خرابا میخوره. من ک بی دلیل نمیگم

چی بگم؟ میخوام وقتی شوهرم خوابه پیام بدم ک همزمان انلاین نباشیم. شوهرم بفهمه

بگو کاری داری ریکوس میدی ولی اگه پیجت مشترکه و شوهرت میدونه ک توام توش هستی بعید میدونم کاری توش کرده باشه

2740
بخدا جوری شده که من خواستم ازدواج کنم پول برام مهم بود میگم نه خوشگل باشه نه پول ولی مال خودم باشه😐 ...

😂😂😂 بخدا همینم مهمه فقط من باشم هیچوقت ازدواج نمیکنم

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 
بگو کاری داری ریکوس میدی ولی اگه پیجت مشترکه و شوهرت میدونه ک توام توش هستی بعید میدونم کاری توش کرد ...

نه شوهرم خبر نداره من دارم

اره خوب گفتی. بهش میگم سلام. کاری داشتی درخواست دادی

ببینم چی میگه

بنظر من درخواستش و قبول کن بعد برو پی ویش بگو ببخشید عزیزم میای یکم با هم بیشتر اشنا شیم اخه تا جایی ...

بعدشم ببین چی زر میزنه زیاد رو اعصاب بود و پیک میزد با شوهرت حالیش کن دنیا دست کیه

😂😂😂 بخدا همینم مهمه فقط من باشم هیچوقت ازدواج نمیکنم

منم ترسیده شدم😐

مورد داشتیم طرف دوست صمیمیش حتی بهش خیانت کرده😑ترسیده شدم ازدواج کردم پای دوستامو به خونم بازکنم😂😂😂

🙂💔
بنظر من درخواستش و قبول کن بعد برو پی ویش بگو ببخشید عزیزم میای یکم با هم بیشتر اشنا شیم اخه تا جایی ...

اول فقط مینویسم سلام عزیزم. کاری داشتی درخواست دادی

ببینم چی مینویسه؟

اگه دیدم هرچی گفت این حرف شمارو میگم.‌عالی بود

2706